Vārves pagasta iedzīvotāji prasa Augulim sakārtot traģiskā stāvoklī esošo autoceļu

1240

Ventspils novada Vārves pagasta Zūru, Vārves un Ventavas ciemu iedzīvotāji uzsākuši parakstu vākšanu vēstulei, kura tiek adresēt satiksmes ministram Uldim Augulim un VAS Latvijas valsts ceļi valdes priekšsēdētājam Jānim Langem ar prasību steidzami rast risinājumu un sakārtot traģiskā stāvoklī esošo autoceļa Ventspils-Kuldīga posmu pagasta teritorijā. Kā norāda iniciatīvas autore, kas ar šo vēstuli dalījusies sociālajā tīklā Facebook, ikviens apkārtnes iedzīvotājs aicināts iegriezties veikalā Ventavā un parakstīties.

Visi, kam sanāk braukt cauri Ventavām, iebrauciet vienā no veikaliem un parakstieties par autoceļu P108! Ceļš arī mums pārējiem ir svarīgs!

Posted by Liene Umbraška on Freitag, 2. März 2018

Vēstulē teikts, ka “Ventavas, Zūru un Vārves ciema iedzīvotāji ikdienā izmanto reģionālo valsts autoceļu P108 Ventspils-Kuldīga nokļūšanai uz darbu Ventspils pilsētā un izglītības iestādēm, tieši tāpat vietējiem iedzīvotājiem un uzņēmējiem autoceļš P108 ir vienīgā saikne starp ciemiem un iespēja nokļūt uz saviem uzņēmumiem, nekustamajiem īpašumiem un apstrādātajām lauksaimniecības zemēm”. Vēstulē uzsvērts, ka iedzīvotāji pauž savu neapmierinātību par autoceļa slikto ceļa kvalitāti un vēlas pēc iespējas ātrāku situācijas risinājumu.

Autors: Ventspilnieks.lv