AS VENTBUNKERS – lielākais nodokļu maksātājs Ventspilī

1883

Sveikti tie Ventspilī strādājošie uzņēmumi, kuri 2016. gadā Ventspils pilsētā iemaksājuši vislielākās iedzīvotāju ienākuma un nekustamā īpašuma nodokļa summas. Lielāko nodokļu maksātāji ir SIA Ostas celtnieks, SIA Ventspils Nafta termināls un AS Ventbunkers.

Ventspils pilsētas kasē no iedzīvotāju ienākuma un nekustamā īpašuma nodokļos kopumā iemaksāti 31,2 miljoni eiro, kas ir nedaudz vairāk nekā gadu iepriekš. Šo uzņēmumu vidū 20 lielākie nodokļu maksātāji desmit nozarēs iemaksājuši kopumā 7,3 miljonus eiro.

AS Ventbunkers saņēma balvu arī kā lielākais nodokļu maksātājs pērn savā – transporta un uzglabāšanas nozarē.

Šī bija pirmā reize, kad apbalvojumus pasniedza arī lielākajiem iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājiem par vienu Ventspils pilsētā nodarbināto. Šeit lielākais maksātājs bijis SIA VK Tranzīts.

Apbalvošanas ceremonijā publiskoja arī datus par uzņēmumiem ar lielāko darbinieku skaitu. Visvairāk cilvēku nodarbina AS Diāna (566 darbinieki), SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca (560), SIA Ventspils Port Services (442), SIA Ostas celtnieks (383), SIA Ventamonjaks serviss (336) un AS Ventbunkers (324).

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: AS Ventbunkers