Ņemot vērā drēgnos laika apstākļus, sākot ar šodienu, 3.oktobri, Ventspilī pakāpeniski sākta apkures pieslēgšana daudzdzīvokļu dzīvojamām un nedzīvojamām mājām, portālam Ventspilnieks.lv atklāja Ventspils nekustamie īpašumi tehniskais direktors Valērijs Pļiskovs.

Šodien apkure tiek pieslēgta visām nedzīvojamām mājām, izņemot ēkas Pils ielā 29 un Vasarnīcu ielā 20.

Trešdien apkures padeve tiks nodrošināta nerenovētām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, kurās nav ierīkoti karstā ūdens dvieļu žāvētāji. Ceturtdien apkuri pieslēgts pārējām nerenovētām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, bet piektdien siltuma padeve tiks dota arī visām renovētajām dzīvojamajām ēkām.

Uzņēmums gan vērš iedzīvotāju uzmanību uz to, ka gadījumā, ja pēc apkures padeves radiatori dzīvoklī nesilst vai silst tikai daļa no tiem, par to nekavējoties ziņot mājas pārvaldniekam vai ēkas iekšējās apkures sistēmas apkalpotājam SIA Cirtnis pa tālruni 63680783 vai 26602509.

Gadījumā, ja iedzīvotāji vēlas pieslēgt apkuri nedaudz vēlāk, tad mājas dzīvokļu īpašnieku kopība vai pilnvarotās personas var lemt par apkures sezonas uzsākšanas vēlamo laiku, informējot par to mājas apsaimniekotāju.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA