Augsto tehnoloģiju uzņēmums HansaMatrix tehnoloģiskajās iekārtās šogad pirmajā pusgadā plāno investēt 850 000 eiro, teikts kompānijas paziņojumā biržai Nasdaq Riga.

Kompānijas pārstāvji informē, ka HansaMatrix noslēdzis līgumus par tehnoloģisko iekārtu piegādi atbilstoši 2018.gada investīciju plānam, turpinot attīstīt augsto tehnoloģiju produkcijas ražošanu. Investīcijas paredzētas HansaMatrix Ventspils un Ogres rūpnīcu ražošanas kapacitātes palielināšanai, kā arī produktivitātes paaugstināšanai.

Investīcijas tiks finansētas izmantojot 2017.gada ceturtajā ceturksnī SEB bankas apstiprināto industriālā līzinga limitu 680 000 eiro apmērā un HansaMatrix pašu līdzekļus 170 000 eiro apmērā.

HansaMatrix koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 19,683 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt koncerna peļņa pieauga 2,8 reizes, sasniedzot 1,527 miljonus eiro.

HansaMatrix ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, to industrializāciju, kā arī sniedz integrētus ražošanas pakalpojumus klientiem, datu tīklu iekārtu, lietu interneta, industriālo sistēmu un citos augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Kompānijas akcijas kotē biržas Nasdaq Riga oficiālajā sarakstā.

Autors: LETA / Foto: LETA