LTRK rīkos biznesa kluba vakariņas Ventspils uzņēmējiem

1011

Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Swedbank un Ventspils brīvostas pārvaldi piektdien rīko biznesa kluba vakariņas Ventspils uzņēmējiem, lai neformālā gaisotnē pārrunātu aktuālākos uzņēmējdarbības jautājumus, informē LTRK pārstāve Dace Kolāte. Šajā pasākumā var piedalīties ikviens Ventspilī strādājošs uzņēmējs, uzsver LTRK.

Ideja par to, ka Ventspilī nepieciešama aktīvāka uzņēmēju tīklošanās radusies tiekoties ar uzņēmējiem. Šādās reizēs novērots, ka jautājumi, kas interesē uzņēmējus, lielākoties ir līdzīgi. “Uzņēmēji parasti ir labi informēti par to, kas notiek sfērā, kur strādā viņi paši, bet diezgan maz zina par to, ko un kā dara citi šajā pašā pilsētā. Personīgi kontakti var būt ļoti svarīga biznesa veiksmes sastāvdaļa,” norādīja Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieks Igors Udodovs.

LTRK Kurzemes reģiona vadītājs Salvis Roga uzsvēra: “Uzņēmēji ir mūsu ikdienas darba centrā, jo spēcīgi uzņēmumi un laba biznesa vide ļaus Latvijai būt pārticīgai un iedzīvotājiem – dzīvespriecīgiem. Tāpēc regulāri iniciējam uzņēmēju kopā sanākšanu, lai apvienotu spēkus un zināšanas.”

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC