Nepilngadīgi jaunieši Ventspilī uzbrūk vairākām sirmām kundzēm; viens arestētais

1359

Pēdējo nedēļu laikā Ventspilī ir reģistrēti vairāki gadījumi, kad uz ielas notikuši uzbrukumi vecāka gadagājuma kundzēm, kurām nolaupītas rokassomiņas.

Pēdējie divi gadījumi reģistrēti 18. un 21.maijā. 18.maijā pašā dienas vidū Rindas ielā, pagrūžot kādu 79 gadus vecu sievieti, viņai no rokām tika izrauta somiņa. Tajā atradās nauda, mobilais telefons un citas mantas. Grūdiena rezultātā sieviete krita un guva miesas bojājumus.

Savukārt 21.maijā ap plkst.14.35 Siguldas ielā kāds pagaidām nenoskaidrots jaunietis iesita pa galvu 72 gadus vecai sievietei un nolaupīja kundzes somiņu.

Policija abos gadījumos ir uzsākusi kriminālprocesus.

Policija aizdomās par šo likumpārkāpumu izdarīšanu šobrīd ir identificējusi jau četras personas, no kurām daļa vēl ir nepilngadīgi jaunieši. Viens no aizturētajiem pašlaik atrodas apcietinājumā. Pārējiem piemērota policijas uzraudzība un regulāra kontrole. Policija aktīvi strādā, lai novērstu šāda veida likumpārkāpumu atkārtošanos, tomēr atgādina iedzīvotājiem būt piesardzīgiem un publiskā vietā rūpīgi pieskatīt savas privātās mantas, portālam Ventspilnieks.lv uzsvēra Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane.