Uzņēmējus aicina uz lekciju par starptautisko biznesu un eksporta menedžmentu

1456

Ceturtdien, 26.maijā, plkst.16 Ventspils augstskolā notiks dubultā grāda maģistra studiju programmas Starptautiskais bizness un eksporta menedžments atklātā lekcija un diskusija, uz kuru aicināti visi interesenti.

Pasākumā ar lekciju uzstāsies Martins Vaigunī, kurš ir šīs studiju programmas programmas direktors no Kremsas Lietišķo zinātņu universitātes Austrijā, kā arī Mats Hellstroms, Zviedrijas politiķis un Stokholmas Universitātes profesors, kuri dalīsies savā pieredzē par uzņēmējiem nozīmīgiem jautājumiem. Lekcija – diskusija notiks angļu valodā, tāpat kā studijas dubultā grāda maģistra studiju programmā notiek angļu valodā.

Lekcijas izskaņā Ventspils augstskolas mācību prorektors un dubultā grāda maģistra studiju programmas direktors Kārlis Krēsliņš informēs klātesošos par šīs programmas piedāvātajām iespējām, studiju kursiem, kā arī studentiem, kuri studē šajā programmā.

Atvērtā lekcija ir bezmaksas un tajā aicināts piedalīties ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu http://goo.gl/forms/s2MOaGCKB7.