Vienas dienas laikā no bankas izņem 132 000 ventu

1451

Ceturtdien, 26.maijā, no Ventu bankas izņemts rekordliels skaits ventu – 107 cilvēki izņēma 131 940 ventu. Pavisam šajā mēnesī 462 klienti izņēmuši 684 495 ventus.

Lielākā daļa ventu lietotāju bija skolu grupas, kas devās ventus tērēt daudzajos Ventspils tūrisma objektos. Ventus var izņemt Tūrisma informācijas centrā un Olimpiskā centra Ventspils viesnīcā.

Novērots, ka vidēji dienā Ventspili apmeklē līdz pat 12 tūristu autobusi ar dažāda vecuma ceļotājiem, lielākā daļa šobrīd ir skolēni. Tūrisma aģentūras Tobago vadītāja Iveta Rīvāne stāsta, ka ik dienas saņem pieteikumus ekskursiju vadīšanai skolēniem. Gidiem darba šopavasar daudz. Pēc intensīva mācību gada telpās bērni visbiežāk izvēlas laiku pavadīt brīvā dabā – Bērnu pilsētiņās, Jūrmalas parkā, Reņķa dārzā, Piedzīvojumu parkā vai vizinoties ar Mazbānīti.

Ilze Eglāja informē, ka Kurzemes Democentrs, kas šogad strādā jaunājās telpās, pēdējās divas nedēļas ik dienas radošajās darbnīcās uzņem 80 līdz 100 skolēni. Bērni labprāt izmēģina ar domu spēku gaisā palaist raķetes u.c. interesantas nodarbes. Pieteikumi nodarbībām saņemti arī vēl uz jūniju.