Kādā no Ventspils autoservisiem sieviete nogādājusi savu automašīnu, lai atrisinātu problēmas ar degvielas tvertni. Liels bija gan viņas, gan autoservisa darbinieku atklājums, ka degvielas tvertnē ir paslēpts liels daudzums narkotisko vietu…

Autoservisa darbinieki automašīnai Mazda degvielas tvertnē konstatēja mākslīgi izveidotu slēpni, kurā atradās deviņi iepakojumi ar nezināmas izcelsmes vielu. Ierodoties Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa darbiniekiem, amatpersonas pārliecinājās par to, vai viela nav spādzienbīstama. Tad, kad draudi netika konstatēti, iepakojumi tika izņemti un nosūtīti ekspertīzei. Saņemot ekspertīzes slēdzienu, konstatēts, ka izņemtās sapresētās vielas kopējais svars bez iepakojuma ir 3,7 kg, kas satur 407,4 gramus metamfetamīna. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Kriminālprocesa ietvaros noskaidrots, ka sieviete automašīnu iegādājusies ārzemēs un, tikko kā pamanījusi, ka no degvielas tvertnes pil ārā benzīns, aizvedusi automašīnu uz autoservisu. Tur, noņemot bāku, konstatēts slēpnis ar iepakojumiem. Sieviete, to pamanīdama, nekavējoties izsaukusi Ventspils iecirkņa darbiniekus.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Valsts policija