Ventspilnieku vidū joprojām pazīstamākais uzņēmums ir Ventspils nafta

1454

Ventspils iedzīvotāju vidū joprojām nemainīgi atpazīstamākais uzņēmums pilsētā ir AS Ventspils nafta, secināts pēc Ventspils pilsētas domes pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktajā iedzīvotāju aptaujā.

Saraksta galvgalī šoreiz iekļuvuši vairāki Ventspils ostā strādājoši uzņēmumi, kā arī apstrādes rūpniecības uzņēmumi un pašvaldības pakalpojumu sniedzēji. Joprojām nemainīgi pirmajā vietā atpazīstamības rangā ir AS Ventspils nafta koncerns, kuru kā vienu no pieciem atpazīstamākajiem uzņēmumiem minējuši 31,1% respondents. Līdzīgi kā pērn, otrajā vietā ir Ventspils osta, kuru norādījuši 29,4% aptaujāto.

Strauju kāpumu augšup pa četrām pozīcijām sasniedzis SIA Bucher Municipal, kuru savās atbildēs norādījuši 27,3% aptaujāto un kas tādējādi veicis kāpumu par četrām pozīcijām. Seko pašvaldības uzņēmums Ventspils reiss, AS Ventamonjaks un AS Ventbunkers.

Vēl pirmajā desmitniekā iekļuvuši SIA Diana sveces, AS Ventspils zivju konservu kombināts, PSIA ŪDEKA un SIA Pobeda Confectionery.

No pirmā desmitnieka izkritis pašvaldības uzņēmums Ventspils siltums, kas šoreiz ir tikai 12.vietā, kā arī lielākais kokapstrādes uzņēmums Kurekss, kas noslīdējis uz 11.pozīciju.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA