Ventspils brīvostas pārvalde nolēmusi slēgt reklāmas līgumus ar 23 sporta un kultūras nevalstiskā sektora organizācijām, pavēstīja pārvaldes pārstāve Inga Ieviņa.

Lai sniegtu atbalstu ventspilnieku sporta un kultūras aktivitāšu īstenošanā, kā arī padarītu caurspīdīgāku Ventspils brīvostas reklāmas līdzekļu izlietojumu, šogad Ventspils brīvostas pārvalde izsludināja publisku pieteikšanos iespējai reklamēt brīvostu, startējot sporta sacensībās un organizējot dažādus sporta un kultūras pasākumus, skaidroja Ieviņa.

Par brīvostas reklāmu sporta aktivitātēs

varēja pieteikties neprofesionālas vai bērnu/jauniešu sporta organizācijas/klubi, kas bāzējas Ventspilī. Tika saņemti 20 pieteikumi. Pēc izvērtēšanas un pārrunām ar pretendentiem komisija nolēma slēgt līgumus par Ventspils brīvostas reklāmu sporta sacensību laikā ar 17 organizācijām par kopējo summu 21 746 eiro.

Atbalstu saņems Ventspils boksa klubs, hokeja klubs Boreas, Ventspils virves vilkšanas klubs Velkonis, BMX Aģentūra, Ventspils BMX atbalsta fonds, Ventspils pludmales volejbola klubs BLOKS, Ventspils airēšanas sporta klubs Venta, sporta loka šaušanas klubs ODISEJS, Ventspils kērlinga klubs, basketbola skola Ventspils, triatlona klubs Ventspils, Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrība, Ventspils Kikboksa Leģions, motoklubs Rodeo, Futbola Vārtsargu Akadēmija, Futbols bērniem un volejbola klubs Ventspils.

Par Ventspils brīvostas pārvaldes reklāmu sporta un kultūras pasākumos varēja pieteikties jebkura nevalstiskā sektora organizācija, kura plāno Ventspilī organizēt sporta vai kultūras pasākumus. Tika saņemti 16 pieteikumi. Komisija nolēma slēgt līgumu ar sešām sporta organizācijām par kopējo summu 8254 eiro un pieciem kultūras un izklaides pasākumu organizatoriem par 11 423,81 eiro.

01.07.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com