Ventspils pilsētas dome jau ilgu laiku joprojām nespēj atrast jaunu Izglītības pārvaldes vadītāju un piektdien izsludināja kārtējo atkārtoto konkursu uz vadošā amata posteni, liecina paziņojums pašvaldības portālā un oficiālajā valsts izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Līdzšinējās pārvaldes vadītāja Egita Udodova, kura ar domes lēmumu amatā tika apstiprināta šī gada 31.martā, nostrādāja vien sešus mēnešus, kad amatu atstāja. Pašvaldība norāda, ka darba attiecības pārtrauktas pēc Udodovas iesniegtā atlūguma, lai gan neoficiāla informācija liecina par pretējo.

Pagājušā gada vasarā amatu atstāja ilggadējais pārvaldes vadītājs Aldis Slavinskis, taču pašvaldība jau tolaik ilgstoši nespēja atrast jaunu pārvaldes vadītāju. Konkurss tika izsludināts divas reizes, pieteicās galvenokārt pretendenti, kuri nedzīvo un nestrādā Ventspilī, līdz beigu beigās tika uzrunāta Udodova.

Arī tagad, kad rudens sākumā tika izsludināts jauns konkurss uz pārvaldes vadītāja amatu, joprojām ilgstoši neizdodas atrast iestādes vadītāju.

Amata pretendentiem dzīves un darba aprakstu (CV), konkrēti norādot laika periodus, iegūtās izglītības līmeni, darba pienākumus, valodas prasmes, prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām, un pieteikuma vēstuli, kurā pausts redzējums par izglītības sistēmu un tās attīstību Ventspilī un valstī, tai skaitā izvēršot sadaļu par ar izglītības sistēmu saistītās normatīvo aktu bāzes stiprajām un vājajām pusēm, līdz 13.oktobrim ieskaitot jāiesniedz Ventspils pilsētas domes Personāla nodaļā, nosūtot pa pastu vai iesniedzot personīgi 44.kabinetā, Ventspils pilsētas domē, Jūras ielā 36.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA