Ventspils nafta termināls saņem VID balvu kā lielākais nodokļu maksātājs Kurzemē

1644

Par Kurzemes plānošanas reģionā pagājušā gada lielāko nodokļu maksātāju atzīts SIA Ventspils nafta termināls, un piektdien svinīgajā lielāko nodokļu maksātāju sumināšanas ceremonijā saņēma Valsts ieņēmumu dienesta (VID) un Finanšu ministrijas (FM) apbalvojumu.

Šogad netika speciāli apbalvots valstī lielākais nodokļu maksātājs, bet gan tika pasniegtas balvas un atzinības raksti katra Latvijas reģiona lielākajam nodokļu maksātājam mazo, vidējo un lielo nodokļu maksātāju grupā, kā arī tika godināts lielākais darba nodokļu maksātājs, lielākais eksportētājs (pēc eksporta apjoma uz trešajām valstīm vai trešajām teritorijām), lielākais nodokļu maksātājs – valsts, pašvaldību kapitālsabiedrība un 2016.gada debija.

Kurzemes plānošanas reģionā SIA Sumata saņēma balvu kā 2016.gada lielākais nodokļu maksātājs mazo nodokļu maksātāju grupā, AS UPB kā lielākais nodokļu maksātājs vidējo nodokļu maksātāju grupā, bet SIA Ventspils nafta termināls – kā lielākais nodokļu maksātājs lielo nodokļu maksātāju grupā.

Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona lielākais nodokļu maksātājs SIA Circle K Latvia pēc nodokļos samaksātās summas vienlaikus ir arī valstī lielākais nodokļu maksātājs.

AS Latvenergo tika apbalvots kā gada lielākais nodokļu maksātājs valsts vai pašvaldību kapitālsabiedrību grupā.

SIA Mikrotīkls saņēma balvu kā 2016.gada lielākais eksportētājs pēc eksporta apjoma uz trešajām valstīm vai trešajām teritorijām.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Edijs Pālens/LETA