Ventspils nekustamie īpašumi aicina uz māju īpašnieku kopsapulcēm

1312

Ventspils pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi aicina iedzīvotājus arī šonedēļ apmeklēt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku kopsapulces.

Trešdien, 12.oktobrī, uz kopsapulci aicināti Lielā prospekta 29.nama iedzīvotāji. Tikšanās notiks plkst.18 Ventspils nekustamie īpašumi 2.stāva zālē, Užavas ielā 8. Kopsapulcē izskatāmie jautājumi būs ieņēmumu un izdevumu atskaite, mikroklimats dzīvokļos un siltumenerģijas patēriņš, norēķini par komunālajiem pakalpojumiem un plānotie remontdarbi.

Savukārt dienu vēlāk, 13.oktobrī, arī plkst.18 Ventspils nekustamie īpašumi Ekspluatācijas daļā, Užavas ielā 8, kopsapulcē skatīs jautājumus par ieņēmumu un izdevumu atskaiti, norēķini par komunālajiem pakalpojumiem un plānotie remontdarbi.

Lai kopsapulcē varētu pieņemt lēmumu, nepieciešams “par” nobalsot 50%+1 balss dzīvokļu īpašniekiem. Reģistrējoties kopsapulcē, jāuzrāda personu apliecinoši dokumenti (ja cita persona pārstāv īpašnieku, tad nepieciešama pilnvara). Savukārt, ja mainījies dzīvokļa īpašnieks, tad jāuzrāda arī īpašuma tiesības apliecinoši dokumenti.

Kopsapulcē aicināti piedalīties visi attiecīgās mājas iedzīvotāji, tai skaitā arī dzīvokļu īrnieki, taču balsojumā, saskaņā ar Dzīvokļa īpašuma likumu, drīkst piedalīties tikai dzīvokļu īpašnieki.