Ventspils novadā aizvadīta pirmā pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotā bīstamo atkritumu savākšanas akcija, un, pateicoties Ventspils novada iedzīvotāju izrādītajai interesei, divu dienu laikā tika savākti vairāk kā 1000 kilogrami bīstamo atkritumu.

Iespēja tuvāk dzīvesvietai bez maksas nodot bīstamos atkritumus tika nodrošināta visos Ventspils novada pagastos, tas ir, Ances, Puzes, Ugāles, Tārgales, Usmas, Popes, Užavas, Jūrkalnes, Ziru, Zlēku un Vārves pagastos, kā arī Piltenes pilsētā. Kopskaitā 14 akcijas norises vietās Ventspils novada iedzīvotāji nodeva vairāk kā 1000 kilogramus bīstamo atkritumu; visvairāk dažādas krāsas un lakas, sadzīves ķīmiju un luminiscences jeb dienasgaismas spuldzes. Papildus tam akcijas laikā bez maksas tika pieņemti arī dzīvsudraba termometri, eļļas filtri un atstrādātas motoreļļas (kanniņās), kā arī baterijas un akumulatori. Aktīvākie akcijas dalībnieki bija Jūrkalnes pagasta iedzīvotāji.

Plašākai informācijai par pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sniegtajiem pakalpojumiem aicinām zvanīt pa tālr. 63626920, rakstīt ziņu uz e-pasta adresi vlk@ventspils.lv, kā arī sekot līdzi aktuālajai informācijai uzņēmuma mājas lapā www.vlk.lv un sociālo tīklu kontos.

 

17.05.2023. / Autors: PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” / Foto: PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”