Ventspils Piejūras kempings pirmajā pusgadā uzņēmis teju 4000 viesu

1404

Šā gada pirmajos sešos mēnešos Ventspils Piejūras kempings kopumā uzņēmis un apkalpojis 3893 viesus, liecina Ventspils labiekārtošanas kombināta publiskotie dati.

Kopumā kempingā viesi pavadījuši 6319 cilvēknaktis, kas nozīmē, ka brīdī, kad viesis ierodas kempingā, tas tiek piereģistrēts vienu reizi, bet kempingā nakšņo vairākas naktis.

Pēc viesu apmeklētības īpatsvara, vēl joprojām liela daļa tūristu ir no Latvijas, kas priecējot norāda, ka  Latvijas iedzīvotāji ir aktīvi ceļotāji arī savas valsts robežās. No ārvalstu viesiem Ventspilī visaktīvākie ceļotāji nemainīgi ir viesi no Lietuvas, šogad arī ir palielinājies viesu skaits no Francijas un Šveices.

No kopējā viesu skaita, kuri apmetušies kempingā un nakšņot izvēlējušies kempinga labiekārtotās mājiņas, ir 2816 unikālo viesu, bet 1077 viesu ir izmantojuši iespēju nakšņot labiekārtotajos telšu un treileru laukumos. Viesiem, kuri nakšņo telšu un treileru vietās, Piejūras kempings piedāvā servisa ēku, kurā pieejamas gan labierīcības, gan dušas, kā arī pieejama publiska virtuve, kurā iespējams ērti pagatavot ēdienu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Piejūras kempings