Svētdien, 9. junijā un pirmdien, 10. jūnijā, Rodeļu trases apmeklētājus sagaida patīkams pārsteigums.

Svētdien, 9. jūnijā, kad pilsētas ielās jau 13. reizi notiks skriešanas svētki – Ventspils pusmaratons, Ventspils rodeļu trasē, uzrādot Ventspils pusmaratona statra numuru un iegādājoties vienu biļeti, tiks piedāvāti divi nobraucieni ar rodeli.

Savukārt pirmdien, 10. jūnijā, Rodeļu trase atzīmēs viena gada jubileju. Arī šajā svētku dienā apmeklētāji, pērkot vienu biļeti, ar rodeli varēs nobraukt divas reizes.

Ventspils rodelis ir Baltijā lielākā vissezonas rodeļu trase, tā atrodas Piedzīvojumu parkā un tika atklāta pagājušā gada jūnijā. Kopējais rodeļu trases garums ir 800 m, bet nobrauciens ir 580 m garš ar 360 grādu virāžām. Rodeļa kamanas ir divvietīgas un var sasniegt maksimālo ātrumu līdz 40 km/h. Atšķirībā no citām Piedzīvojumu parka atrakcijām, kas tiek piedāvātas tikai vasaras sezonā, rodeļu trase apmeklētājiem ir pieejama visu gadu.

Pirmajā darbības gadā Ventspils rodeļa trasē uzskaitīti turpat 100 tūkstoši nobraucienu. Simttūkstošais apmeklētājs rodeļu trasē sagaidāms š.g. jūnija otrajā pusē.

 

7.06.2024. / Autors: OC “Ventspils” / Foto: OC “Ventspils”