Ventspils slimnīcā pasaulē nācis jau gada 600.mazulis

1649
Autors: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
Autors: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

Vēl pavisam nesen Ventspils slimnīcā sagaidīja šī gada 500.mazuļa nākšanu pasaulē, bet 15.decembrī slimnicas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca jau 600.šī gada mazulis.

Interesanti, ka Strēlnieku ģimene, kura ir 600.mazuļa vecāki, bērniņu laist pasaulē izvēlējās nevis savas dzīvesvietas apkaimē esošajā slimnīcā Talsos, bet gan tieši Ventspilī. Šā gada 600.mazulis ir meitiņa Annija. Ģimenei šis ir jau trešais bērniņš, un mājās Anniju gaida divi brāļi. Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā meitiņa piedzima ceturtdien plkst.21.36. Meitiņa sver 3,958 kilogramus un ir 56 centimetrus gara.

Jaunos vecākus un mazuli sveikt ieradās slimnīcas valdes locekļi Dainis Gīlis un Juris Lācis, Dzemdību un ginekoloģijas bloka vadītājs Sergejs Gurjanovs, Dzemdību nodaļas vecākā vecmāte Gunta Cērpa un galvenā ārsta vietniece medicīniskā darba kvalitātē Linda Mičule. Pasniedzot piemiņas dāvanu un ziedus, slimnīcas pārstāvji vēlēja mazulim un vecākiem laimi, veiksmi un labu veselību.

Tā kā ģimenei šis ir jau trešais bērniņš, tai ir nodrošināta iespēja uzturēties paaugstināta komforta palātā bez maksas. Attīstot mātēm un bērniem draudzīgas vides programmu, Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā ģimenēm, kurās jau aug vismaz divi bērniņi, tiek piedāvāta iespēja nākamo bērniņu sagaidīt paaugstināta komforta palātā bez maksas.

Jaundzimušo skaits Ventspilī ar katru gadu pieaug. 2012.gadā šeit piedzima 554 mazuļi, 2013.gadā – 596, 2014.gadā – 628, bet pērn pasaulē nāca jau 630 mazuļi.