Ventspils slimnīcas galvenā ārsta amatā Lindu Mičuli nomainījis Edijs Izliņš

0
387

Jaunais gads ar lielām pārmaiņām sācies arī Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, kur līdzšinējās galvenās ārstes Lindas Mičules vietā stājies Edijs Ilziņš, informēja slimnīcā.

Doktors Edijs Ilziņš pēc pamatspecialitātes ir ārsts anesteziologs – reanimatologs. Atlases gaitā tika izvērtēti pretendenti gan no slimnīcas ārstu vidus, gan no citām ārstniecības iestādēm. Noslēgumā kā piemērotākā kandidatūra tika atzīts un amatā iecelts Ilziņš. Viņš kopš no 1990. gada strādāja Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā Reanimācijas nodaļā, savukārt no 2016. gada pildīja arī Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas locekļa pienākumus. Ārsta diplomu anesteziologa – reanimatologa specialitātē ieguvis 1988. gadā Rīgas Medicīnas institūtā. Papildus iegūts arī sertifikāts eksperta papildspecialitātē. Viņš ir arī Latvijas anesteziologu – reanimatologu biedrības biedrs un Latvijas ārstu ekspertu asociācijas biedrs.

Oficiālais iemesls, kādēļ amatu atstāja Linda Mičule, ir viņas personīgi izteiktā vēlme vairāk koncentrēties uz savu profilu – nefroloģiju un Kurzemes nieru aizstājējterapijas centra attīstību, turklāt vērojams arvien pieaugošs pieprasījums pēc nefrologa pakalpojumiem. Tādēļ nolemts meklēt jaunu galveno ārstu.

14.01.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca