Prokuratūra nodevusi Ventspils tiesai krimināllietu, kurā par pensionāres seksuālu izmantošanu un nogalināšanu, kā arī par seksuāla rakstura uzbrukumu mazgadīgai meitenei apsūdzēts agrāk sodīts sētnieks, informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.

Būdams alkohola ietekmē, apsūdzētais šogad 10.martā devās pie kāda dzīvokļa, kur nolūkā iegūt parakstu no mājas iedzīvotājas par kāpņu telpas iztīrīšanu sāka sarunu ar pensionētu sievieti.

Seksuālu nodomu vadīts apsūdzētais dzīvoklī uzbruka pensionārei. Pielietojot seksuālu un fizisku vardarbību, vīrietis īstenoja savu noziedzīgo nodomu, pēc kā ar diviem naža dūrieniem nogalināja pensionāri. Turpinot atrasties dzīvoklī, apsūdzētais nolaupīja cietušai piederošās mantas nelielā apmērā.

Turklāt vīrietis apsūdzēts arī par uzbrukumu personai, kas nav sasniegusi 16 gadu vecumu. 2016.gada 27.decembra vakarā apsūdzētais nolūkā apmierināt savu dzimumtieksmi uzbruka meitenei, bet savu noziedzīgo nodomu neīstenoja līdz galam, jo meitenei izdevās aizbēgt.

Apsūdzētajam draud mūža ieslodzījums.

Autors: LETA / Foto: SXC