Otrdien Ventspils pilsētā aizturēti divi autovadītāji par centieniem piekukuļot Valsts policijas amatpersonas, lai netiktu noformēts protokols par noteikumu pārkāpumiem, portālam Ventspilnieks.lv pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

Vispirms plkst.12.24 Lielajā prospektā 1979.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Volvo, uzbrauca 1972.gadā dzimuša autovadītāja vadītajam automobīlim BMW. Pārbaudē noskaidrojās, ka Volvo vadītājs ir pamatīgā alkohola reibumā – viņa izelpā tika konstatētas 3,2 promiles alkohola koncentrācijas. Lai netiktu noformēts protokols par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu ietekmē un ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, vīrietis piedāvāja policijas darbiniekiem 300 eiro lielu kukuli.

Savukārt plkst.20.22 Kurzemes ielā 1982.gadā dzimis vīrietis deva policijas darbiniekiem 20 eiro lielu kukuli, lai netiktu noformēts protokols par ātruma pārsniegšanu.

Par abiem kukuļdošanas gadījumiem policijā uzsākts kriminālprocess, par minētajiem pārkāpumiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA