Arī tiem, kuri iepriekš reģistrējušies vienotajā valsts sistēmā manavakcina.lv, nepieciešams to izdarīt vēlreiz – precizējot datumu un laiku. Savukārt tiem, kuri vēl nav reģistrējušies sistēmā, ir iespējams to izdarīt – sistēmā manavakcina.lv ir atvērti pieraksta laiki gan vakcinācijas centrā Ventspilī, gan Talsos.

Masu vakcinācijas centru darbība tiek pielāgota vakcīnu piegādēm. Slimnīca aicina iedzīvotājus pieteikties vakcinācijai manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, jo arī no iedzīvotāju aktivitātes ir atkarīga vakcīnu piegāde konkrētajam vakcinācijas punktam. Sistēmā manavakcina.lv vai pa tālruni 8989 šobrīd iespējams pieteikties uz vakcināciju gan Ventspils masu vakcinācijas centrā, gan Talsu vakcinācijas punktā, izvēloties sev vēlamo laiku kādā no piedāvātajiem datumiem līdz pat maija beigām.

Aktuālā informācija par Ventspils slimnīcas plānoto vakcināciju:

Nākamajā nedēļā plānota 828 personu pirmreizēja vakcinācija un 1055 personu revakcinācija ar Pfizer-BioNTech ražoto vakcīnu Comirnaty, 90 personu revakcinācija ar AstraZeneca un Oksfordas universitātes izstrādāto vakcīnu “Vaxzevria”, kā arī 15 personu vakcinācija ar Janssen vakcīnu, kam revakcinācija nav nepieciešama.

o Pirmdien, 17. maijā, Ventspils slimnīca dosies izbraukuma vakcinācijā uz Dundagu un kādā Ventspils uzņēmumā;

o Otrdien, 18. maijā, četrās plūsmās darbosies Ventspils masu vakcinācijas centrs sporta namā “Centrs”;

o Trešdien, 19. maijā, četrās plūsmās darbosies Ventspils masu vakcinācijas centrs sporta namā “Centrs”, vakcinācijas tiks veikta Ventspils slimnīcā, kā arī tiks veikta izbraukuma vakcinācija nakts patversmē;

o Ceturtdien, 20. maijā, četrās plūsmās darbosies Ventspils masu vakcinācijas centrs sporta namā “Centrs” un vakcinācija tiks veikta Ventspils slimnīcā;

o Piektdien, 21. maijā, trīs plūsmās darbosies Ventspils masu vakcinācijas centrs sporta namā “Centrs”, kā arī tiks veikta izbraukuma vakcinācija Sabiles sociālās aprūpēs centrā.

Aktuālā informācija par Talsu filiāles plānoto vakcināciju:

o Nākamajā nedēļā plānota 432 personu pirmreizēja vakcinācija un 240 personu revakcinācija ar Pfizer-BioNTech ražoto vakcīnu Comirnaty, kā arī 170 personu revakcinācija ar AstraZeneca un Oksfordas universitātes izstrādāto vakcīnu “Vaxzevria”.

o Trešdien, 19. maijā, trīs plūsmās darbosies revakcinācija Talsu sporta nama vakcinācijas punktā un Talsu slimnīcas vakcinācijas kabinetā, kā arī būs izbraukuma vakcinācija sociālās aprūpes centrā “Strūrīši” Laidzes pagastā.

o Ceturtdien, 20. maijā, Talsu sporta nama vakcinācijas punktā 1 plūsmā tiks veikta revakcinācija un 2 plūsmās pirmreizējā vakcinācija, kā arī izbraukuma vakcinācija uz sociālās aprūpes centriem “Stūrīši”, “Laidze” un “Lauciene”.

o Piektdien, 21. maijā, Talsu sporta nama vakcinācijas punktā darbs tiks organizēts 2 plūsmās.

 

17.05.2021. / Autors: SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” / Foto: SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”