Koronavīrusa izraisītās slimības dēļ un sekojot valdības noteiktajiem ierobežojumiem un rekomendācijām, arī Latvijas Basketbola savienības valde nolēmusi atcelt visas sacensības, bet par vietu sadalījumu sezonas noslēgumā lemt tuvāko dienu laikā, liecina LBS paziņojums.

Savienība paziņojumā pauž, ka tā nolēmusi atbalstīt Latvijas-Igaunijas basketbola līgas valdes lēmumu pārtraukt 2019./2020. gada sezonas čempionāta tālāku norisi, atcelt aprīlī un maijā paredzēto Latvijas vīriešu čempionāta izslēgšanas turnīru, pārtraukt marta sākumā startējušo Latvijas Sieviešu basketbola līgas turnīru, atcelt aprīlī paredzēto Latvijas sieviešu čempionāta izslēgšanas turnīru.

Pašlaik Latvijas – Igaunijas basketbola līgas kopvērtējumā BK Ventspils ieņem ceturto vietu, bet Latvijas klubu vērtējumā ventspilnieki ir trešajā vietā. Abās līgās pirmie ir VEF Rīga, bet otrie – BK Ogre.

“Basketbola spēles noteikumi liek darīt visu iespējamo, lai spēles notiktu saskaņā ar kalendāru, taču ārkārtas apstākļi prasa ārkārtas rīcību, lai maksimāli sargātu visu basketbola  sabiedrības dalībnieku – spēlētāju un treneru, līdzjutēju un rīkotāju – veselību un drošību. Aicinu visus  atbildīgi izturēties pret savu, tuvinieku un visu sabiedrības locekļu veselību, un ceru ka šajā sarežģītajā laikā basketbola sabiedrības dalībnieki rīkosies savstarpēji solidāri, tai skaitā izpildot saistības, kas uzņemtas pret spēlētājiem. Dzīve un darbs turpinās, esam pietiekami stipri, lai kopā veiksmīgi un droši pārlaistu šo sarežģīto posmu un atkal satiktos basketbola laukumos,” sacījis LBS prezidents Raimonds Vējonis.

15.03.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LBS