Kārtējo pārliecinošo uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionātā svinējuši BK Ventspils basketbolisti, kuri šoreiz savā laukumā ar 97:75 pārspēja Jūrmalas komandu.

Spēli labāk ieksāka jūrmalnieki un ļoti labi cīnījās zem groziem, tomēr ilgi vadībā atrasties nebija lemts. Ventspilnieki “ieslēdza otro ātrumu” un strādāja ar pilnu jaudu aizsardzībā, līdz otrās ceturtdaļas vidū panāca izšķirošo lūzumu. Ventspils iekrāja jau 12 punktu pārsvaru (37:25). Pirmā puslaika beigās Jūrmala vēl samazināja punktu starpību, taču otrajā puslaikā mājinieki atkal ātri atjaunoja pārsvaru. Lai arī viesi centās cīnīties līdz pašai spēles izskaņai, tomēr atgūt zaudēto vairs nespēja. Jāatzīmē, ka Jūrmala pie ventspilnieku groza izcīnīja 22 atlēkušās bumbas.

BK Ventspils uzvarā ar 21 punktu izcēlās amerikānis Emanuēls Ubilla, viņam arī astoņas atlēkušās bumbas un četras piespēles. 13 punktus guva Aigars Šķēle, bet pa desmit punktiem guva Ronalds Zaķis un Rihards Lomažs.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA