Latvijas futbola nacionālās valstsvienības kandidātu sarakstā, kas gatavosies gaidāmajām UEFA Nāciju līgas spēlēm, iekļauti arī divi FK Ventspils futbolisti – aizsargs Vitālijs Jagodinskis un pussargs Ritvars Rugins, informē Latvijas Futbola federācija.

Abi futbolisti bija komandas sastāvā arī iepriekšējā izlases sasaukumā. Spēlē ar Andoras izlasi (0:0) Jagodinskis izgāja laukumā pamatsastāvā, bet spēles 54.minūtē nopelnīja brīdinājumu. Rugins palika rezervē. Savukārt mačā ar Gruzijas izlasi (0:1) Jagodinskis atkal nospēlēja visas 90 minūtes. Arī Rugins izgāja laukumā pamatsastāvā, taču 78.minūtē viņu nomainīja Roberts Savaļnieks.

Salīdzinot ar septembra spēlēm, valstsvienības kandidātu sarakstā atgriezušies aizsargi Igors Tarasovs, Antons Kurakins un Mārcis Ošs, bet nav šajā pozīcijā spēlējošā Aleksandra Solovjova, kā arī pussargu Kristana Damiana Torresa un Alekseja Višņakova, un uzbrucēja Roberta Uldriķa, kurš spēlēs U-21 izlasē.

13.oktobrī Latvijas izlase spēlēs ar Kazahstānu, bet 16.oktobrī – ar Gruziju. Abas spēles Latvijas izlase aizvadīs savā laukumā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA