Piektdien, 1.martā, pirmo spēli pasaules studentu Universiādē aizvadījusi Latvijas hokeja izlase. Krievijas pilsētā Krasnojarskā notiekošajā Universiādē Latvijas studenti ar 6:4 pārspēja Šveices izlasi, rezultatīvi nospēlējot arī mūsu Ventspils kluba VENTA 2002 hokejistiem.

Spēles pirmajā periodā vadībā izvirzījās šveicieši, taču otrajā trešdaļā latvieši sameta piecas ripas pretinieku vārtos un panāca vadību ar 5:3. Pēdējā trešdaļā abas komandas guva vēl pa vieniem vārtiem, taču pretinieki latviešu uzvaru nespēja apdraudēt.

Latvijas studentu izlases vārtus sargāja izlases pamatvārtsargs – VENTA 2002 vārtu vīrs Deniss Baranovs.

Savukārt pa vieniem vārtiem guva ventspilnieki Kristers Krišs Petraškevičs un Elvis Kaimiņš.

Nākamo spēli latviešu studenti aizvadīs sestdien, 2.martā, plkst.10 pēc Latvijas laika, kad paredzēta tikšanās ar Kazahstānas izlasi.