Pārliecinošu uzvaru Junioru attīstības hokeja līgā (JAHL) svinējuši Ventspils hokeja kluba VENTA 2002 spēlētāji, kuri savās mājās ar 9:2 sagrāva Daugavas hokejistus.

Spēles pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā ar 2:0 izvirzīja Roberts Siliņs un Elviss Kaimiņš. Īsts vārtu birums notika otrajā trešdaļā, kurā mājinieki 13 minūšu laikā panāca vadību jau ar 6:0 – pa reizei izcēlās Kristaps Kristiņš, Edgars Cgojevs, Renārs Kamergrauzis un Bruno Bērziņš.

Uzņemto kursu mājinieki turpināja arī pēdējā periodā, kurā Ritvars Reimanis, Edgars Cgojevs un Uvis Grosmanis panāca jau 9:1. Pēdējos vārtus viesi guva skaitliskajā mazākumā spēles pēdējā minūtē.

Četrus punktus (1+3) šajā mačā sakrāja aizsargs Reimanis, bet trīs (1+2) punktus – vēl viens aizsargs Renārs Kamergrauzis. Trīs (1+2) punkti arī Kaimiņa rēķinā.

Pēc šīs uzvaras ventspilnieki ar 44 punktiem 22 spēlēs joprojām ieņem otro pozīciju. Trīs punkti vairāk ir AKO/Mārupei, kas gan aizvadījis par vienu spēli vairāk.

10.02.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VENTA 2002