Sāpīgu zaudējumu Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) kārtējā mačā piedzīvoja Ventspils hokeja klubs VENTA 2002, kas viesos pēcspēles metienu sērijā piekāpās Jelgavas Zemgale/Juniors.

Līdz pat spēles pēdējā perioda vidum cīņa ritēja jelgavniekiem labvēlīgā gultnē, jo bija izdevies izvirzīties vadībā ar 4:2. Ventspilnieki spītīgi nepadevās un spēles pamatlaika pēdējās desmit minūtēs pēc Elvja Kaimiņa un Uvja Grosmaņa precīzajiem metieniem panāca izlīdzinājumu 4:4. Pēdējie vārti gūti 58 sekundes pirms finālsvilpes, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Papildlaikā vārti gūti netika un viss izšķīrās pēcspēles metienu sērijā. Tajā nedaudz veiksmīgāki bija jelgavnieki, kuri pārspēja Alenu Bergmani un uzvarēja visā mačā.

Ar šo uzvaru jelgavnieki ar 40 punktiem 23 spēlēs pietuvojās līderu trio. Pirmajā vietā ir AKO/Mārupe ar 45 punktiem, divi punkti mazāk ir VENTA 2002, bet trešie ar 44 punktiem ir DLSS, kuriem gan viena spēle rezervē.

17.02.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VENTA 2002