BK Ventspils pievienojas Aigars Šķēle

1532

Aizvadītās Latvijas Basketbola līgas čempions Valmiera/Ordo sastāvā Aigars Šķēle karjeru turpinās BK Ventspils sastāvā. Ar viņu līgums parakstīts uz nākamo sezonu ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.

BK Ventspils valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics atzina, ka Šķēle aizvadīja tecamu šo sezonu valmieriešu rindās un bija viens no komandas līderiem. „Viņš vienlīdz labi spēj atrast partnerus laukumā un gūt punktus komandai svarīgos brīžos. Viņa pēdējo sezonu veikums nav palicis nepamanīts Latvijas valstsvienības treneriem un pašlaik Aigars cenšas nostiprināties Latvijas izlases sastāvā, ko arī viņam novēlam. Priecājamies, ka Aigars pievienojies mūsu komandai un ceram, ka mums kopā izdosies sasniegt visaugstākos mērķus gan Eiropas klubu turnīrā, gan Latvijas čempionātā.”

23 gadus vecais Šķēle aizvadītajā LBL sezonā ar vidēji ik spēlē izdarītajām četrām rezultatīvajām piespēlēm bija septītais labākais šajā pozīcijā, bet izslēgšanas turnīrā ar 3,7 piespēlēm sestais. Valmiera/Ordo komandā viņam labākais efektivitātes rādītājs (12,1).

Šķēle piedalījies divās LBL Zvaigžņu spēlēs. Šobrīd kopā ar nacionālo vīriešu izlasi gatavojas olimpiskajam kvalifikācijas turnīram Belgradā. Izlases sastāvā Šķēle aizvadījis 12 spēles, kurās vidēji ik mačā atzīmējies ar 4,0 punktiem.