HOROSKOPI (10. XII – 16. XII)

846

AUNS
Jāstrādā čakli, tad par atalgojumu nebūs jāsūdzas. Taču vēl labāk mērķēt augšup pa karjeras kāpnēm, tas būs finansiāli vēl izdevīgāk. Brīvdienās ielūdz ciemos draugus uz pusdienām vai aizejiet kopā uz restorānu. Saviesīga pasēdēšana sniegs pozitīvas emocijas. Cilvēki labprāt pavadīs laiku tavā kompānijā un izrādīs simpātijas.

VĒRSIS
Profesionālajā jomā ieceres lielākas nekā šobrīd iespējams realizēt. Vajag nogaidīt un tad ķerties klāt ar jaunu sparu, viss izdosies. Svarīga nozīme arī privātajai dzīvei. Esi pēc iespējas vairāk kopā ar mīļoto cilvēku, tas stiprinās jūsu attiecības. Visas neskaidrības mierīgi izrunājiet. Brīvajiem ļaudīm ir vērts padomāt par došanos laulības ostā.

DVĪŅI
Brīvdienas pavadi kopā ar radiņiem un atbalsti savējos, jo pretī vēlāk saņemsi to pašu. Ģimenes vienotībā un kopībā ir spēks. Darbā var pavērties iespējas parādīt sevi no vislabākās puses, tikai dari visu mierīgi un izsvērti. Un karjeras piedāvājumus izvērtē rūpīgi. Sekmīgi nokārtosi darīšanas iestādēs un atrisināsi lietišķos jautājumus.

VĒZIS
Prātā nāks daudzas ieceres saistībā ar darbu vai biznesu, radīsies jaunas idejas, kā nopelnīt. Paplašini darbošanos vai uzņemies kādus papildus pienākumus. Labas iespējas atrast uzticamus kompanjonus. Kādi piedāvājumi var nākt gluži negaidot un būt saistīti ar ārzemēm. Īstajā brīdī palīdzēs intuīcija, ieklausies sevī.

LAUVA
Filozofiskas pārdomas par dzīvi. Gribēsi salikt punktus uz “i” un ātri tiksi skaidrībā, ko, kurš un kāpēc dara vai saka. Tas palīdzēs risināt darba jautājumus. Brīvdienās vislabāk jutīsies ģimeniskā atmosfērā. Pievērsies attiecību stiprināšanai un kopīgas ligzdiņas iekārtošanai. Sirsnība un atklātība nāks par labu attiecībām, atrodi laiku mīļām sarunām.

JAUNAVA
Vari uzņemties kādu papildus darbus, kas paveicami brīvā laikā mājās, tas dos iespēju pavairot ienākumus. Tāpat ir vērts pievērsties privātajam biznesam, iespējams, kopā ar ģimeni. Ļoti svarīga attiecību tēma. Pāriem sirdslietās jauns pacēlums un jauki brīži divatā. Brīvajiem ļaudīm – aizraujošas kaislības. Lietišķos jautājumos neļauj vaļu emocijām.

SVARI
Brīvdienās apdari svarīgākos mājas darbus, jo jaunnedēļ tam laiks var neatrasties. Darbā liela slodze, jo pirms gadumijas vēl tik daudz jāpaveic. Sirdslietās romantiskas noskaņas un skaisti sapņi. Satiecies ar mīļoto cilvēku, piedalieties pasākumos un no kopā būšanas gūsi daudz prieka. Neaizmirstiet par mīļiem pārsteigumiem viens otram.

SKORPIONS
Dažādi saimnieciski pienākumi mājās. Laiks remontam un nekustamā īpašuma jautājumu risināšanai. Brīvdienās apciemo vecākus vai ielūdz ciemos draugus. Svarīga finanšu tēma, bet neskaiti naudu, kas vēl nav nopelnīta un saņemta. Attiecībā uz naudu var būt pārāk lieli plāni. Labāki ienākumi, ja strādāsi radoši.

STRĒLNIEKS
Brīvajā laikā jauki tusiņi un ballītes, taču ar pārlieku bohēmu nevajadzētu aizrauties. Piemērots periods, lai sakārtotu lietišķos jautājumus un atrastu partnerus jauniem projektiem. Darbā sekmīgi izveidosi lietišķos kontaktus un iegūsi jaunu pieredzi, tomēr jāuzmanās no pārāk ambicioziem plāniem. Peļņa nāks palēnām, pamazām.

MEŽĀZIS
Visam pieiesi nopietni un izdarīsi pēc vislabākās sirdsapziņas. Nebūs viegli, toties par paveikto būs gandarījums. Peļņa ies roku rokā ar tavām zināšanām un pieredzi. Par brīvajiem līdzekļiem atļaujies sev kādu skaistu lietu, ko sen jau esi kārojis. Atjauno garderobi un apmeklē frizieri vai skaistumsalonu.

ŪDENSVĪRS
Nedēļas nogalē izej sabiedrībā, kur tevi gaida tikšanās ar interesantiem cilvēkiem. Labas iespējas parādīt sevi darbā un saņemt vilinošu izaugsmes piedāvājumu. Taču neuzņemies jaunus pienākumus pirms nav norunāts, ko tu no tā iegūsi materiālā izteiksmē. Jāseko līdzi ienākumiem un izdevumiem un visas vienošanās jānoformē juridiski.

ZIVIS
Dienu straujais ritms paņem daudz enerģijas, un tas var atsaukties uz organisma labsajūtu. Mazliet piebremzē! Brīvdienās satiecies ar draugiem, aizej uz klubu izdejoties un labi izgulies. Tad atkal būs spēks. Sirdi sildīs mīlestība un pozitīvas kaislības. Sarīkojiet ar otro pusīti sirsnīgu, romantisku un aizraujošu pasākumu.

Sagatavoja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe