AUNS
Liela nozīme finanšu tēmai. Pārbaudi rēķinus, vai kādi maksājumi nav aizkavējušies. Brīvos līdzekļus ieguldi mājas saimniecībā, iegādājies sadzīves preces vai veic nelielus remontdarbus. Iespējamas kādas pārmaiņas profesionālajā jomā, taču jaunus darba piedāvājumus rūpīgi izvērtē.

VĒRSIS
Dzīve ritēs samērā nemierīgi. Notikumi mainīsies strauji kā kino kadri. Būsi atvērts kontaktiem, paredzamas izklaides un pasākumi, kuru laikā iespējama interesanta iepazīšanās. Attiecībās svarīga garīgā saskaņa un līdzīgi uzskati. Neapspried savu privāto dzīvi nedz ar radiem, nedz draugiem.

DVĪŅI
Svarīga mājas dzīve. Būsi noskaņots saimnieciskiem darbiem, varbūt brīvdienās pieteiksies ciemos radinieki un draugi. Sarīko saviesīgu, omulīgu pasēdēšanu un parādi savas kulināra prasmes. Jaunajā nedēļā ar pilnu jaudu vajadzēs pievērsties profesionālajiem pienākumiem. Sekmes lietišķos jautājumos.

VĒZIS
Interese par ceļošanu. Ja iespējams, ņem atvaļinājumu un dodieties skatīt tālas zemes. Braucienam gan vajadzētu kārtīgi sagatavoties, neko neatstājot nejaušību ziņā. Ceļā, iespējams, radīsies kādas simpātijas vai veidosies jauni lietišķie kontakti. Darbā vai biznesā jauni izaicinājumi. Pieņem tos.

LAUVA
Piemērots brīdis, lai strādātu pie jauniem projektiem. Paplašini darbošanos, veido privāto biznesu. Ja veltīsi spēkus un enerģiju pasākumiem, kur iespējams nopelnīt, rezultāti būs. Ja tev ir mīļotais cilvēks, veido un uzpos kopīgo saimniecību. Brīvajiem ļaudīm iespējas iepazīties ar spilgtu personību.

JAUNAVA
Turies tālāk no īgņām un negācijām. Pozitīvisms ir labākais pavadonis. Sirdi sildīs klusas simpātijas, un tas iedvesmos lieliem darbiem. Iespējami jauni kontakti, kas vēlāk nesīs izdevīgumu un pavērs iespējas iesaistīties jaunos projektos. Nedēļas nogalē pienākumi mājās, jāpalīdz ģimenei.

SVARI
Ar piemīlību iekarosi cilvēku simpātijas un par piekrišanas trūkumu nebūs jāsūdzas. Sirdslietās notikumi risināsies dinamiski. Ja kaut kas nenotiek pēc tava prāta, esi saprotošs un nogaidi. Nevajadzētu iesaistīties konfliktos, jo tādējādi pastāv iespējas iegūt nelabvēļus. Atceries, ka cilvēki mēdz būt ļoti dažādi.

SKORPIONS
Vari risināt sarunas bankās, atdot parādus, kā arī veidot uzkrājumus. Pārbaudi rēķinus un seko līdzi naudas plūsmai. Brīvajā laikā dodies sabiedrībā, apmeklē pasākumus, satiecies ar draugiem. Cilvēki atbalstīs tavas idejas un varbūt satiksi domubiedrus kādu projektu realizēšanai.

STRĒLNIEKS
Labi orientēsies situācijās un cilvēku rīcības motīvos, būsi notikumu epicentrā un apkārt virpuļos dzīve. Iespējas izveidot noderīgus kontaktus un iepazīties ar interesantām personībām. Nedēļas nogalē gan atrodi laiku atpūtai un pārdomām vienatnē, nonāksi pie vērtīgām atziņām.

MEŽĀZIS
Dari to, kas vairo dzīvesprieku un iedvesmo. Enerģijas netrūks, bet tā jāizmanto lietderīgi. Meklē jaunas profesionālās iespējas, kas dod gandarījumu. Var nākt kāds piedāvājums, ko sen esi vēlējies. Brīvdienās dodies uz pasākumiem un kontaktējies ar cilvēkiem, tas būs interesanti un noderīgi.

ŪDENSVĪRS
Iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm un izcelties profesionālajā jomā, izmanto savus sakarus un draudzīgos kontaktus. Novērtēsi to, ka ap tevi ir labi, uzticami un sirsnīgi cilvēki. Mīlestība sildīs sirdi un dos spēku. Sekmīgas sarunas iestādēs un bankās, tikai darījumus kārto uzmanīgi.

ZIVIS
Darbā var nākt kādas pārmaiņas, papildus pienākumi vai esošo korekcijas. Nebūtu vēlams strīdēties ar priekšniecību. Labāk uzņem visu filozofiskā mierā un ieklausies citu viedokļos. Nedēļas nogalē prieku sagādās izbrauciens pie dabas vai ekskursija uz kādu no tuvējām kaimiņvalstīm.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe