AUNS
Idejas birs kā no pārpilnības raga, spēj tik realizēt. Vari rīkot prezentācijas un meklēt domubiedrus. Īstajā brīdī satiksi īstos cilvēkus. Tava aizrautība liks arī citiem iedegties par kādu tēmu. Pozitīvā nozīmē. Būsi šarmants, un par simpātiju apliecinājumiem nebūs jāsūdzas.

VĒRSIS
Pievērsies darbam un karjerai, var pavērties jaunas iespējas. Jābūt gan uzmanīgam sadarbības partneru izvēlē, labāk paļaujies uz saviem spēkiem. Brīvos brīžus labprāt pavadīsi, dodoties izbraukumos, lasot, meklējot jaunu, noderīgu informāciju internetā. Jaunas zināšanas noderēs.

DVĪŅI
Jāgādā par emocionālo līdzsvaru, jo dvēselē valdīs pretrunīgas sajūtas – kādā brīdī piktosies, bet kādā kļūsi pesimistisks. It īpaši savaldīgam jābūt attiecībās ar mājiniekiem. Svarīga loma finansēm. Vari doties iepirkšanās tūrē, pirkumi būs vērtīgi, bet pilnībā ļauties atlaižu vilinājumam nedrīkst.

VĒZIS
Darbā ies diezgan nemierīgi, bet tavas oriģinālās idejas tiks novērtētas. Sagatavojies jauniem sasniegumiem. Ir iespējas ne tikai parādīt sevi un gūt gandarījumu, bet arī pavairot ienākumus. Vilinās jauni iespaidi un tālas zemes. Kādam dzīvē simpātijas var parādīties caur ārzemju tēmu.

LAUVA
Nedēļas nogalē mierīgi atpūties, nododies meditācijām vai izej garākā pastaigā. Dzīvē šis un tas pārdomājams. Sirdī ilgas pēc romantikas un mīļuma. Nevajadzētu gaidīt, ka viss notiks tāpat vien, bet paspert solīti pretī un izrādīt savas simpātijas, arī tad, ja esat kopā jau ilgāku laiku.

JAUNAVA
Noderēs dzīves gaitā uzkrātā pieredze, bet jābūt tolerantam pret līdzcilvēku un sadarbības partneru uzskatiem. Seko arī līdzi visiem ienākošajiem maksājumiem – vai savlaicīgi kontā parādās tas, ko esi nopelnījis. Attiecībās vēlēsies mieru un līdzsvaru. Brīvdienās patīkamas tikšanās ar draugiem.

SVARI
Pienācis laiks papildināt profesionālās iemaņas vai apgūt kaut ko jaunu. Ja spēsi piemēroties apstākļiem un atbilstoši sevi pasniegt, par ienākumiem nebūs jāsūdzas. Nekautrējies runāt par algas pielikumu un pārskatīt līgumus. Sirdslietu jomā valdīs emocijas, un rāmais dienu ritums var sagriezties kājām gaisā.

SKORPIONS
Stingra griba palīdzēs sekmīgi atrisināt dažnedažādus nopietnus jautājumus. Šajā periodā liela nozīme būs arī sirdslietām. Siltas jūtas un mīļas emocijas nesīs viļņa virsotnē. Darbā vai biznesā ļoti jāseko līdzi juridiskām niansēm. It īpaši, ja runa par finansēm. Sargies arī no nepārdomātiem tēriņiem.

STRĒLNIEKS
Gribēsi daudz izdarīt, visur paspēt un rīkoties strauji. Nesteidzies. Steigā darītais nedos augļus. Turklāt nedrīkst enerģiju izšķiest sīkumos, kur nav atdeves. Ir iespējas labi nopelnīt, un šobrīd lietišķās intereses būtu jāliek pirmajā vietā. Brīvdienās atpūties mierīgā mājas atmosfērā.

MEŽĀZIS
Nebīstieties no dzīves izaicinājumiem un esi gatavs spert platu soli uz priekšu profesionālajā jomā. Vari mērķēt augstāk pa karjeras kāpnēm vai pievērsties privātajam biznesam. Zināsi, ko dari – un panākumu atslēga ir pārliecībā. Sekmīgs laiks finanšu darījumiem un sakariem ar ārzemēm.

ŪDENSVĪRS
Ideju un sabiedrisko kontaktu laiks. Viegli atradīsiet kopīgu valodu ar līdzcilvēkiem, un dienas ritēs ļoti rosīgi – jauni plāni, projekti un ieceres. Nebūtu vēlams gan daudz stāstīt par to, kas ir vēl tikai ideju stadijā. Nepaļaujies uz citiem, bet turi grožus savās rokās. Brīvdienas pavadi rāmi, pārdomājot darāmo.

ZIVIS
Darbus, kas nevirzās uz priekšu, atliec uz vēlāku laiku, un pievērsies tam, kur ir rezultāti. Tādējādi izdosies realizēt sen izlolotas ieceres. Sirdslietās paredzamas pozitīvas kaislības, kas iedvesmo. Neturi tās sevī, bet dalies ar mīļoto cilvēku un dzīve sniegs jaukus brīžus.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe