AUNS

Par ideju trūkumu nevarēsi sūdzēties, un vairākas no tām būs ienesīgas. Patlaban peļņas jautājumiem jāpieiet ļoti enerģiski un mērķtiecīgi – ir labs laiks, lai pavairotu ienākumus. Sirdslietās iespējamas dažādas peripetijas. Neapspried privātās tēmas ar cilvēkiem no malas.

VĒRSIS

Lietu kārtība ir izjaukta, un notikumi griežas kā krāsainā karuselī. Tomēr nedaudz konservatīvajam Vērsim tas būs gluži pa prātam, un tu labprāt iesaistīsies visdažādākajos pasākumos. Ja profesionālajā jomā kaut kas ne tā, tad ieskaties darba sludinājumos. Brīvajā laikā saimnieciskā rosība.

DVĪŅI

Loģika ir tava stiprā puse, taču patlaban vairāk paļaujies uz to, ko saka priekšā sirds, nevis uz prāta apsvērumiem. Cita starpā arī profesionālās lietās nostrādās intuīcija. Ļoti derētu padomāt par jaunu zināšanu apguvi vai profesionālo iemaņu uzlabošanu. Brīvdienās dodies ekskursijā.

VĒZIS

Svarīga finanšu tēma, tai jāvelta īpaša uzmanība. Neaizdod un neaizņemies, un nepērc dārgas lietas līzingā. Tajā pašā laikā vajag domāt par jauniem attīstības virzieniem. Atceries, ka pasaule pieder drošajiem, tādēļ esi gatavs spert platu soli uz priekšu. Nedēļas nogale ģimenes lokā.

LAUVA

Daudz darbu, atbildīgi pienākumi, bet dažu brīdi pārņems piktums. Varbūt dzīve vēlas parādīt, ka pienācis laiks kaut ko mainīt: attieksmi vai nodarbošanos. Ir vērts padomāt par jauniem projektiem. Vairāk smaidi, sarunājies, palīdzi cilvēkiem, un pretī saņemsi pozitīvu enerģiju.

JAUNAVA

No zinātkāres līdz ziņkārībai ir tikai viens solis. Apjautāšanās par to, kā klājas, ir vienkārši pieklājība, bet pārāk neiztaujā un nestāsti neko tālāk. Darbā strādāsi galvu nepacēlis, un tāpēc nedēļas nogalē vajag veltīt laiku sev. Dodies pie dabas, ogot, sēņot, izvēdināt galvu.

SVARI

Darbā vai biznesā iespējamas neskaidras situācijas: kāds vērpj intrigas, vai vienkārši pļāpā kaut ko bez jēgas un saprašanas. Atsijā graudus no pelavām un neizplati tālāk nepārbaudītu informāciju. Privātajā dzīvē pārdomu laiks. Runā ar mīļoto, ja kaut kas sakrājies uz sirds.

SKORPIONS

Sajūta tāda, ka esi nonācis krustcelēs: varbūt jāmaina darbs, varbūt jāattīsta kāds jauns biznesa virziens. Patlaban svarīgi neko nesasteigt, ir jāpadomā un jāpavērtē. Svarīga mājas dzīve un saimnieciskie pienākumi. Iespējams, jāpalīdz radiniekiem vai jārisina īpašuma jautājumi.

STRĒLNIEKS

Svarīga finanšu tēma. Jādomā, kā nopelnīt vairāk, un šādas iespējas var rasties. Ja pietrūkst zināšanu vai iemaņu, tad jāmeklē tīmeklī kursu piedāvājumi. Mācīties nekad nav par vēlu. Pēc ražīgām darba dienām vislabākā atpūta mājās. Tev līdzās ir cilvēki, ar kuriem vari saprasties no pusvārda.

MEŽĀZIS

Nopietnais Mežāzis sāk uzvesties kā dzirkstošs “spridzeklītis”… Pašam gan tā dīvaini, jo imidžs iepriekš bijis pavisam citādāks. Šoreiz panākumi gaida to jautro un koķeto cilvēku. Lieliskas iespējas parādīt sevi profesionālajā jomā, ar radošu pieeju aizraut citus un arī iegūt simpātijas.

ŪDENSVĪRS

Daudz pienākumu. Tik daudz, ka gribas visu pamest un doties tālēs zilajās… Ņem plānotāju un saraksti darāmo, tiksi galā, un būs arī gandarījums. Protams, nedrīkst aizmirst par atpūtu. Brīvajā laikā vajag izkustēties: izbraukt ar divriteni, pasportot vai doties garā pastaigā.

ZIVIS

Ja darbiem un risinājumiem pieiesi radoši un pārāk nekoncentrēsies uz detaļām un dzīves sīkumiem, tad veiksme būs ar tevi. Kādam interesanti priekšlikumi no draugiem vai seniem darījumu partneriem, kādam iespējas palielināt ienākumus. Brīvdienās vēlams neliels ceļojums.

 

12.08.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay