AUNS

Piemērots brīdis, lai parādītu savas profesionālās spējas un virzītos augšup pa karjeras kāpnēm. Svarīgos jautājumos paļaujies uz intuīciju un ieklausies labu draugu padomos. Ja darbā uzrāviens, tad attiecību jomā diezgan nemierīgi, iespējami negaidīti pavērsieni un emocijas, kuras vēlams apvaldīt.

VĒRSIS

Dienas skrien strauji, un tas var izsist no līdzsvara un radīt stresu. Neļaujies, nav iemesla – tagad jāķeras pie pienākumiem ar pilnu jaudu. Ja nāk vilinošs karjeras vai biznesa piedāvājums, izvērtē izdevīgumu. Sirdslietas paliks otrajā plānā, tomēr vajadzētu vismaz brīvdienās ar mīļoto kaut ko pasākt kopā.

DVĪŅI

Ne viss iecerētais darbā vai biznesā izdosies “uz sitienu”, tāpēc jābūt pacietīgam un jānogaida. Ir īstais laiks, lai vienatnē sakārtotu domas un nospraustu jaunus mērķus. Tāpat arī labs laiks mācībām un dažādu lietišķo jautājumu kārtošanai. Sirdslietās domīgas noskaņas un jaunas atklāsmes.

VĒZIS

Cik labi, ka ir seni, uzticami draugi. Īstajā brīdī viņi pasniegs palīdzīgu roku vai piespēlēs kādu ļoti noderīgu ideju. Darbā vai biznesā neliela bremzēšanās, taču sekmīgs periods, lai sakārtotu privāto dzīvi. Pozitīvas kaislības, atbalsts, sapratne. Brīvajiem ļaudīm interesanta iepazīšanās.

LAUVA

Mājsaimniecībā dzīve virmos ar pilnu jaudu. Sarunas par ikdienišķām tēmām, nākotnes plāni, pedagoģiskie jautājumi. Savukārt brīvajiem ļaudīm iespējas izveidot nopietnas attiecības. Darbā daudz pienākumu, un ir vērts runāt par algas pielikumu. Neatdod savus spēkus un zināšanas par grašiem.

JAUNAVA

Darbā vai biznesā pārpārēm pienākumi un liela atbildība. Tavs veikums tiks novērtēts, un var pavērties jaunas iespējas. Ja nāk kādas pārmaiņas, jāpievērš uzmanība līgumiem un juridiskajām niansēm. Tajā pašā laikā svarīga arī privātā dzīve. Mīlestība iedvesmos un dos spēku.

SVARI

Kaut arī daudzi šajā mājsēdes laikā ir noguruši no savējiem, uz tevi tas nekādi neattiecas. Labprāt pavadīsi laiku ar ģimeni, rūpēsies un rosīsies mājas saimniecībā. Brīvajiem ļaudīm sirdī jau jūtamas pavasara vēsmas. Darbā vai biznesā var nākt jaunas idejas un jaunas iespējas.

SKORPIONS

Būtu noderīgi pamācīties ko jaunu, uzlabot profesionālās iemaņas vai pārkvalificēties – lai būtu gatavs pārmaiņām. Dzīve jaunas iespējas var piespēlēt kuru katru brīdi. Nedēļas nogalē velti vairāk uzmanības ģimenei, savējie ir stiprais plecs un atbalsts. Mīlestība sildīs sirdi un iedvesmos.

STRĒLNIEKS

Profesionālā jomā ļoti nemierīgi, bet – lai arī kas notiktu, tu sekmīgi tiksi ar visu galā. Tā kā iespējama spriedze, brīvdienās mierīgi jāatpūšas. Noliec darbus un domas par tiem pie malas un esi ar savējiem. Sarīko mājokļa uzpošanu, un kopā izmēģiniet jaunas kulinārijas receptes.

MEŽĀZIS

Mežāzim kā īstenam darbarūķim vienmēr svarīga stabilitāte un atalgojums. Te problēmām nevajadzētu rasties, vismaz ne tad, ja tu ej un darbojies. Lielisks laiks savu ideju prezentēšanai un domubiedru meklējumiem. Sirdslietās gan iespējamas sarežģītas situācijas. Galvenais – izrunāties.

ŪDENSVĪRS

Daudz jaunu ideju, būsi gatavs vai kalnus gāzt. Dodies uz priekšu – tev izdosies! Pārmaiņas ir uz labu. Turklāt novatoriska pieeja ļaus vairāk nopelnīt. Dienu steigā neatstāj novārtā mājas pienākumus, jo tad visas brīvdienas nāksies ieviest kārtību. Iespējami sīki strīdiņi ar mājiniekiem.

ZIVIS

Plašajā informācijas plūsmā grūti atšķirt graudus no pelavām. Netici visam, ko cilvēki runā, bet svarīgos faktus pārbaudi divas reizes. Ja nevari tikt skaidrībā vai māc šaubas, pajautā padomu draugiem. Nedēļas nogalē svarīga attiecību tēma. Pasāc kaut ko kopā ar mīļoto.

 

16.01.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay