AUNS

Dvēselē nebēdnīgas sajūtas, it kā tā vēl būtu pilna ar vasaras vieglumu, taču ir rudens “cāļu skaitīšanas” laiks. Der apstāties un palūkoties, kas paveikts pagātnē, kas jādara nākotnē. Darbā vai biznesā ir iespējas izvirzīties pirmajās rindās. Arī mājās pienākumu gūzma. Jārosās ar pilnu jaudu!

VĒRSIS

Konservatīvajam Vērsītim ir grūti dzīvē kaut ko mainīt… bet – kas jādara, tas jādara. Ja arī sākotnēji notikumi un situācijas nebūs pa prātam, vēlāk būsi visnotaļ apmierināts. Profesionālajā jomā daudz lietišķu darīšanu, pārrunas, vienošanās un sekmīgs laiks jaunu kontaktu veidošanai.

DVĪŅI

Pēc savas būtības tu esi viens riktīgs nemiera gars, taču brīvdienās iekrājušies saimniecības darbi, un galu galā arī saviem mīļajiem jāvelta laiks. Sirsnīgās sarunās radīsies kopības sajūta, savukārt kopā darītie darbi virzīsies uz priekšu raitāk. Jaunā nedēļa darbā prasīs izturību un pacietību.

VĒZIS

Dzīvē pienācis pārmaiņu laiks, taču neko nevajag sasteigt. Jānogaida līdz novembra sākumam, kad zvaigznes rādīs lādzīgāku vaigu. Meklē jaunu darbavietu vai biznesa partnerus, raksti projektus, veido tāmes – drīz jaunas idejas noderēs. Un turies tālāk no intrigām, cilvēkiem var gribēties “patrīt” mēles.

LAUVA

Tu parasti esi gatavs atrasties uzmanības centrā un tiekties pēc jauniem sasniegumiem. Ja vien ir, kas novērtē. Patlaban uzmanīgi izvērtē plānus un cilvēkus, kas aicina kļūt par ceļabiedriem. Ir risks pārrēķināties. Brīvdienās dodies izklaidējošā izbraucienā, jo, paliekot mājās, var izcelties strīdi.

JAUNAVA

Darbā pienākumu pāri galvai, un laiku pa laikam prātā ienāks doma, ka derētu apgūt jaunas zinības. Piesakieties interešu kursos vai kādā mācību iestādē. Tajā pašā laikā ļoti svarīga arī privātā dzīve. Brīvajiem ļaudīm iespējama saviļņojoša iepazīšanās, pāriem jāpadomā, kā attiecībās piešķilt jaunu dzirksti.

SVARI

Gribētos jau tā – “pa vieglo un smuko”, bet dzīve ievieš savas korekcijas. Brīvdienās daudz pienākumu mājas saimniecībā: ģenerāltīrīšana, pārkārtojumi, maltītes ģimenei. Laiks paies nemanot. Jaunajā nedēļā darbā vai biznesā viegli veidosi jaunus kontaktus, taču jābūt uzmanīgam ar solījumiem.

SKORPIONS

Svarīga lietišķā tēma visdažādākajās tās izpausmēs. Darbā neiesaisties strīdiņos un nelec acīs priekšniecībai. Turklāt raugies, lai tavs veikums tiek atbilstoši atalgots. Biznesā vajadzētu orientēties uz ilgtermiņa pasākumiem, kas nes peļņu nākotnē. Nedēļas nogalē dodies izbraucienā – jāizvēdina galva.

STRĒLNIEKS

Ir īstais brīdis, lai profesionālajā jomā realizētu ambiciozus plānus. Droši uz priekšu, un viss var izdoties! Galvenais – ieklausīties intuīcijā un iekšējā balsī. Tā norādīs pareizākos ceļus. Privātajā dzīvē jāgādā par saskaņu, jo strīdi var izcelties uz līdzenas vietas. Neļaujies provokācijām, un atceries – gudrākais piekāpjas.

MEŽĀZIS

Viedums, intuīcija, dzīves pieredze – tie ir trīs vaļi, uz kuriem balstīties. Piemērots brīdis jauniem finanšu plāniem un izdevīgiem darījumiem. Izdevumi pārsvarā saistīsies ar mājas saimnieciskām vajadzībām, tikai patlaban nav labs laiks iegādāties sadzīves tehniku. Attiecību jomā – krāsaini piedzīvojumi.

ŪDENSVĪRS

Iespējami negaidīti piedzīvojumi un neparastas situācijas. Taču dzīves vētras tevi gana rūdījušas, tāpēc tiksi ar visu galā. Ja kaut kas no ierastā aiziet pagātnē, tad noteikti atvērsies citas durvis. Labas idejas par jaunām peļņas iespējām. Klausi intuīcijai un rīkojies saskaņā ar sirdsapziņu.

ZIVIS

Interesantas atklāsmes par zināmām tēmām, situācijām un cilvēkiem. Piedod viņiem viņu vājības! Bet – tikai tik tālu, lai tas nekļūst tev par traucēkli un nekavē darbus. Pievērs uzmanību finansēm: varbūt šoreiz nevajag to skaisto nieciņu vai našķīti. Labāk pietaupīt, nevis tērēt.

17.10.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay