AUNS

Dalies pozitīvās emocijās un ieklausies intuīcijā, tā palīdzēs tikt skaidrībā dažādās situācijās. Ar savu enerģiju un optimismu iedvesmosi līdzcilvēkus. Pašizolēšanās laiks tev kā sabiedrības dvēselei bijis īpaši grūts. Nedēļas nogalē satiecies ar tuviniekiem un draugiem, bet piesardzību un distancēšanos tomēr ievēro.

VĒRSIS

Dienas steigsies vēja spārniem – tik daudz darāmā sakrājies. Var nākties pieņemt kādus lēmumus saistībā ar darbu, šajā jomā neesi pārsteidzīgs. Ja esošā situācija nav pa prātam, mērķē augstāk. Vari pacelties pa karjeras kāpnēm vai apsvērt ideju par ģimenes biznesu. Pēc spraigiem darbiem atrodi laiku atpūtai vienatnē un sakārto domas.

DVĪŅI

Piemērots laiks profesionālajai izaugsmei un karjeras veidošanai. Ja strādāsi ar iedvesmu, tas tiks novērtēts materiālā izteiksmē. Vari mainīt darbu vai pievērsties privātajam biznesam. Kaut arī pamazām izejam no “paliec mājās” laika, brīvdienās labprāt rosīsies savā saimniecībā un rūpēsies par ģimeni. Attiecību jomā svarīga stabilitāte.

VĒZIS

Darbā vai biznesā labas idejas un enerģija tās realizēt. Tā kā esi krietns strādātājs, vari pretendēt uz labākiem nosacījumiem. Piesakies augstākam amatam un paplašini darbošanos. Peļņa atkarīga no zināšanām un iepriekšējās pieredzes. Svarīgās lietas kontrolē un pieskati pats, bet brīvajā laikā dodies pie dabas un izbaudi pavasari.

LAUVA

Jāstrādā cītīgi, lai sasniegtu iecerēto. Pienākumi un uzdevumi var mainīties. Iespējams, tas liksies kaitinoši, taču neņem visu tuvu pie sirds un neiesaisties strīdos. Tu tāpat zini, ko esi vērts, un nevienam nekas nav jāpierāda. Brīvajiem ļaudīm pavasara vēsmas sirdij liks pukstēt straujāk, dzīve var uzdāvāt romantiskus piedzīvojumus.

JAUNAVA

Nedēļas nogalē saimnieciskie darbi mājās – kur vien skaties, visur roka jāpieliek, lai ieviestu kārtību. Brīvdienās lielā mērā ar to arī būsi aizņemts. Lai ko tu darītu, apspriedies ar savējiem un respektē viņu viedokli. Pretējā gadījumā var izcelties strīdi. Sirdslietās bangos kaislības. Spēcīga jūtu gamma, šarms un koķetērija.

SVARI

Izvērtē situācijas ar vēsu prātu un ieklausies citu cilvēku viedokļos. Tie var izrādīties visnotaļ noderīgi. Arī attiecībās ar otru pusīti jāgādā par izpratni un saticību. Ja kaut kas nav pa prātam, izrunājieties abi no sirds. Brīvdienas vēlams pavadīt ar mīļiem, tuviem cilvēkiem, kas atbalsta un sniedz pozitīvas emocijas.

SKORPIONS

Nedēļas nogalē izlemsi, ka mājās nepieciešama lielā spodrības diena. Sarīko ģenerāltīrīšanu, pārkārto interjeru, uzpos āra teritoriju. Ja ir iespējas un laika apstākļi atļauj, tad vari atklāt grila sezonu. Privātajā dzīvē kaislības sildīs sirdi, būsi noskaņots romantiskiem piedzīvojumiem. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

STRĒLNIEKS

Darbā jauni plāni, bet izvērtē, cik un kādas ir iespējas tos realizēt. Ieklausies citu cilvēku viedoklī, iespējams, no malas labāk redzams, kas un kā. Brīvdienās piemērots laiks nelielam izbraucienam pa Latvijas skaistākajām vietām. Dabas atmošanās liks straujāk pukstēt sirdij – romantiskas noskaņas, kas iedvesmo.

MEŽĀZIS

Biznesa un lietišķu noskaņu periods. Būs idejas, kā pavairot ienākumus, taču jāraugās, lai plāni balstās uz reāliem pamatiem. Nepārvērtē esošo situāciju un savas iespējas. Sirdslietās gaidāmi daudzkrāsaini piedzīvojumi, taču svarīgas ne tikai simpātijas, bet arī līdzīgs skatījums uz dzīves vērtībām.

ŪDENSVĪRS

Brīvdienās esi kopā ar ģimeni. Sarīko distancētas pusdienas radiniekiem vai noorganizē kādas sportiskas aktivitātes. Tāpat arī vajadzētu atrast laiku tikai savai otrajai pusītei. Kopā ar mīļoto vari nodoties nesteidzīgai dzīves baudīšanai. Brīvajiem cilvēkiem savukārt iepazīšanās un simpātijas – gluži kā zibens no skaidrām debesīm.

ZIVIS

No tevis staros šarms, un par pielūdzēju trūkumu sūdzēties nevarēsi. Ja sirdī jūti pavasari un siltas emocijas, ļaujies tām, bet pats nesteidzini notikumus. Piemērots laiks mācībām un redzesloka paplašināšanai, kā arī virtuāliem ceļojumiem. Darbā atbildīgi pienākumi, taču arī iespējas parādīt sevi no vislabākās puses.


25.05.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay