AUNS

Nedēļas nogalē vajadzētu atpūsties un izvēdināt galvu. Aizbrauc ekskursijā, apskati Latvijas vai kaimiņvalstu skaistās vietas vai sarīko pikniku. Jaunajā nedēļā jārēķinās ar lieliem darbiem, bet būs gandarījums, un izdosies nokārtot dažādus jautājumus. Turklāt aktīva rosīšanās nesīs arī finansiālo labumu.

VĒRSIS

Pavasaris Vērsi rosina uz saimnieciskām aktivitātēm. Brīvdienas kā radītas talkai kopā ar draugiem. Kad labi pastrādāts, tad palīgi jācienā un jārīko viesības. Darbā daudz emociju, taču nevajadzētu tām ļaut vaļu. Strīdi un nervozēšana var novirzīt no mērķa, bet šis ir labs laiks peļņai un dažādām radošām idejām, kā to palielināt.

DVĪŅI

Tev patīk kontaktēties ar cilvēkiem, apmainīties ar informāciju, uzzināt ko jaunu, taču esi uzmanīgs. Pie tevis var nonākt aplamas ziņas, un, ja stāstīsi tālāk, ir riski nokļūt neveiklā situācijā. Domā vairāk par sevi un savām interesēm, jo ir lielisks laiks profesionālajai izaugsmei, karjerai, biznesam. Iespējams, vajadzēs risināt attiecību peripetijas, bet savu privāto dzīvi ar citiem neapspried.

VĒZIS

Dabas bērns Vēzis būs noilgojies pēc lauku romantikas vai jūras krasta vilinājuma. Nedēļas nogalē ar ģimeni, radiem un draugiem dodies izbraucienā, sarīko pikniku dabā, apskati vēstures un kultūras pieminekļus. Darbā vai biznesā patlaban rosies bez steigas un jaunus projektus nesāc – labāk apdomā nākotnes idejas.

LAUVA

Varbūt vajadzēs pastrādāt arī brīvdienās, bet tas ir karjeras vai biznesa labā. Privātā dzīve šobrīd otrajā plānā, tomēr vismaz kādu pasākumu nedēļas nogalē apmeklē, lai jaunajā nedēļā ir enerģija un ar sparu var turpināt darboties. Iespējamas pozitīvas pārmaiņas, jauni piedāvājumi, var uzrasties uzticami sadarbības partneri.

JAUNAVA

Privātajā dzīvē daudz mīlestības, daudz kaislību. Brīvajiem ļaudīm iespējami piedzīvojumi, kas sirdī iemet simpātiju dzirkstelīti. Lietišķajā jomā skaties uz priekšu – nākotnē. Sekmēsies viss, kas saistās ar redzesloka paplašināšanu un ārzemju tēmu. Labs laiks, lai sazinātos ar draugiem svešatnē vai veidotu lietišķos kontaktus.

SVARI

Turies tālāk no nīgriem un kašķīgiem ļautiņiem un sargā sirdsmieru – nedēļas nogalē dodoties pie dabas, bet darba dienu vakaros garākās pastaigās. Darbs prasīs daudz enerģijas, vēlēsies kaut ko uzlabot, pārveidot vai mainīt. Nestrīdies ar priekšniecību un necīnies ar vējdzirnavām, šis ir laiks, kad mazliet jānogaida.

SKORPIONS

Domīgs noskaņojums. Ik pa laikam tracinās līdzcilvēku paviršība un seklums. Pārskati paziņu loku, it sevišķi sociālajos tīklos. Darbā daudz pienākumu, un čakli jāstrādā. Toties privātajā dzīvē pavasara romantika, bet brīvajiem ļaudīm – iepazīšanās. Nedēļas nogalē organizē pikniku, satiecies ar draugiem un baudi dzīvi.

STRĒLNIEKS

Ģimene un savējie pirmajā vietā. Mīļuprāt rūpēsies par radinieku labsajūtu un labklājību. Brīvajā laikā sarīko savējiem kopīgu atpūtas pasākumu. Darbā iespējamas pārmaiņas un negaidītas situācijas, kuras vajadzētu izmantot savā labā. Ir iespējas palielināt ienākumus, atrodot netradicionālus risinājumus ikdienišķiem jautājumiem.

MEŽĀZIS

Brīvdienas sirsnīgā un romantiskā gaisotnē. Ja esi sirdī brīvs, tad saposies un dodies piedzīvojumos. Jaunajā nedēļā atkal vajadzēs atgriezties pie lietišķā tēla. Darbs prasīs enerģiju un mērķtiecīgu rīcību. Ir labas iespējas sasniegt iecerēto, tomēr jāsargās no pārsteidzības. Kādam var aktualizēties izglītības jautājumi, piesakies kursos.

ŪDENSVĪRS

Pārdomas par dzīvi un laba izpratne par apkārt notiekošo. Pie pareizākajiem risinājumiem un atziņām nonāksi, ja atvēlēsi laiku pats sev un mierīgi vienatnē padomāsi. Darbā runā par atalgojumu, bet, ja ir savs bizness, tad meklē jaunus virzienus. Var nākt interesanti piedāvājumi un veidoties izdevīgi lietišķie kontakti.

ZIVIS

Būsi noskaņojies mērķtiecīgai rīcībai, zināsi, pa kuru ceļu virzīties, un pratīsi pārliecinoši to izstāstīt citiem. Gādā par saticību kolektīvā, jo labvēlīga gaisotne uzlabos rezultātus. Brīvajā laikā kaut kur aizbrauc, apskati kultūras un vēstures objektus, apmeklē pasākumus. Privātajā dzīvē mīlestības un siltu emociju laiks.

 

6.05.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay