AUNS

Spriedzes pilns laiks, un nevienam neko pierādīt neizdosies, tāpēc nevajag lieki bendēt nervus. Šobrīd jādara tas, kas iet no rokas. Pievērsies mācībām, apgūsti ko jaunu. Brīvdienās pakomunicē ar draugiem un nesteidzīgi baudi dzīvi. Pēc labas atpūtas radīsies daudz interesantu un radošu ideju.

VĒRSIS

Nedēļas nogalē esi kopā ar ģimeni, kas uzklausīs, atbalstīs un iedvesmos. Savējo sajūta patlaban ir vajadzīga, jo profesionālajā jomā iespējami jauni izaicinājumi, kas darīs bažīgu un sēs šaubas. Tikai bez stresa – tev viss izdosies! Sekmīgs laiks lietišķu darīšanu kārtošanai iestādēs vai bankās.

DVĪŅI

Vēlams pievērst uzmanību komunikācijai – vai tu visu esi pareizi sapratis un vai līdzcilvēki sapratuši tevi. Pastāv pārpratumu riski, un tas var atsaukties darbā, vai arī uz peļņas iespējām. Ja arī esi atsaucīgs un viegli pierunājams, neuzņemies papildu pienākumus bez atlīdzības. Brīvdienās – distancētas izklaides.

VĒZIS

Arī rudens var būt ļoti romantisks laiks. Varbūt mazliet domīgs, mazliet lēnīgs… Bet attiecību tēmā par garlaicību nebūs jāsūdzas. Daudz emociju, daudz notikumu. Taču arī lietišķā joma būs aktuāla – aktivitātes nenorims, iespējami jauni biznesa, sadarbības vai darba piedāvājumi.

LAUVA

Brīvdienas paskries ātri, jo sapratīsi, ka mājas saimniecībā iekrājušies dažādi nepadarīti darbi. Aktīvi rosīsies pats un iesaistīsi ģimeni. Kad labi pastrādāts, gribēsies arī pagatavot svētku maltīti vai noslēgt grila sezonu. Darbā viss ritēs savu gaitu, taču aizraujoši piedzīvojumi iespējami sirdslietās.

JAUNAVA

Par Jaunavām mēdz teikt, ka viņām darbs ir dzīves sāls. Šajā periodā to varēsi pierādīt pilnībā, jo pienākumi būs atbildīgi. Un daudz. Prāts atvērts jaunām zināšanām, un arī kaut ko apgūt nebūtu par skādi. Brīvdienās lēnītēm rosīsies mājās, komunicēsi ar radiem, palīdzēsi ar padomiem.

SVARI

Pirmajā vietā naudas lietas – rēķināsi, kur tērēt, kur ietaupīt. Šībrīža situācija var darīt bažīgu, bet jādomā, kā ienākumus palielināt un te noderēs jaunas iemaņas. Mācies. Svarīga būs arī privātā dzīve. Ja esi ar kādu kopā, tad jāgādā par saskaņu, bet brīvajiem ļaudīm iespējami aizraujoši piedzīvojumi.

SKORPIONS

Neslēpies aiz skarbas ārējās maskas, jo ar atklātību, labestību un smaidu atvērsi daudzas durvis. Un, iespējams, atradīsi jaunus sadarbības partnerus. Daudz uzmanības prasīs mājas dzīve, nekustamā īpašuma un pedagoģiskie jautājumi. Viss ies no rokas, un darbi sekmēsies.

STRĒLNIEKS

Rudenīgas noskaņas un tumšie vakari nekādi nespēj tevi ietekmēt. Enerģijas būs pāri pārēm, bet veiksme būs ar tevi. Taču pašapmierinātība ir bīstama. Neapstājies pie sasniegtā, mācies ko jaunu. Pārdomu brīžus var sagādāt sirdslietu tēma – bet, ja kaut kas nav pa prātam, tad mierīgi jāizrunājas.

MEŽĀZIS

Šis ir tavs iespēju laiks – darbā vai biznesā var parādīties ienesīgi projekti. Tu esi liels rēķinātājs, taču ar lēmumu pieņemšanu nekavējies. Ja rīkosies pārliecinoši, tad peļņa būs. Mājās situācija mazliet saspringta, tāpēc nevajadzētu uzspiest savu viedokli, bet uzklausīt savējo domas.

ŪDENSVĪRS

Būsi citiem autoritāte. Tavos spriedumos ieklausīsies, taujās un respektēs tavu viedokli. Iespējams arī vilinošs karjeras piedāvājums, bet pirms piekrist, izrunā līdz sīkumam visu, kas attiecas uz finansēm. Tur var slēpties kādi zemūdens akmeņi. Mājās gan nestrīdies par sīkumiem.

ZIVIS

Brīvdienas paskries kā vēja spārniem, un atkal jāsāk rosīties. Daudz pienākumu darbā, jāpievēršas finanšu jautājumiem, paredzamas arī sabiedriskās aktivitātes. Būs diezgan grūti visu paspēt, tāpēc izvēlies prioritātes. Priekšroka dodama tām darbībām un jomām, kur vari gūt peļņu.

9.11.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay