AUNS

Darba dienas ļoti aktīvas, būsi noskaņots uzkāpt visaugstākajās virsotnēs. Vai gan Auns var citādāk? Dažs gribēs arī brīvdienās pastrādāt, taču to gan nevajadzētu. Labāk parosies mājās, izmēģini jaunas receptes un parūpējies par krājumiem ziemai. Vari braukt sēņot vai pastaigāties dabā.

VĒRSIS

Ļoti nemierīgs laiks. Var mainīties plāni un norunas, kāds kaut ko sasolījis, bet nepilda. Būsi puktīgs, jo visu laiku jāpielāgojas situācijām. Nedēļas nogalē vislabākā atpūta mājas atmosfērā. Vari ielūgt ciemos draugus un sarīkot ballīti radošā gaisotnē, ar nelielu bohēmu.

DVĪŅI

Pēc labākās sirdsapziņas, akurāti un atbildīgi paveic tev uzticētos darba pienākumus, bet nepārcenties un ar iniciatīvām klajā nenāc. Šobrīd jauniem plāniem nav tas labākais laiks. Esi vairāk kopā ar ģimeni, kas ir tavs stiprais balsts. Veiksies rudens saimniecības darbi.

VĒZIS

Kur tā vasariņa tik ātri aizsteigusies? Vēzis pavērsies apkārt un sapratīs, ka daudz kas no sezonas darbiem vēl nav apdarīts. Nedēļas nogalē sarīko talku, jo kopā jautrāk. Jaunā darba nedēļa nāks ar emociju viļņošanos, un dažādi pienākumi radīs lielu slodzi. Svarīgi mīlēt sevi.

LAUVA

Spēku pieplūdums un daudz enerģijas, izmanto šo laiku, lai paveiktu lielas lietas. Daudz ko panāksi ar personīgo pievilcību, šarmu, smaidu un pārliecināšanas spējām. Kurš gan vēl spēj būt tik apburošs un neatvairāms? Brīvo laiku velti attiecību tēmai, mīļotajam cilvēkam, ģimenei.

JAUNAVA

Nedēļas nogalē vajadzētu parūpēties par mājas saimniecību: ieplāno remontdarbus, pārkārto interjeru, nopļauj mauriņu, sakārto āra teritoriju. Esi apdomīgs finanšu lietās un uzmanies no pārmaksāšanas. Risinot lietišķos jautājumus, der ieklausīties kolēģos. Skats no malas vienmēr noder.

SVARI

Būsi noskaņots ļoti radoši, un tas izpaudīsies gan darba lietās, gan sadzīvē. Ja vēlies mājās veikt pārkārtojumus, apspriedies ar ģimeni. Vajadzētu arī pievērsties bērnu vēlmēm, it īpaši tad, ja viņiem sākušās skolas gaitas. Brīvajiem ļaudīm sirds stūrītī var iemirdzēties emociju saules stariņš.

SKORPIONS

Vārdos un darbos esi apdomīgs un vēro cilvēku reakciju. Kāds var apvainoties par tavu komunikācijas formu vai lēmumiem. Uz jauniem plāniem nav vērts iespringt, darbā vai biznesā paveic tikai pašu nepieciešamāko. Vairāk laika vajadzētu veltīt privātajai dzīvei un attiecībām.

STRĒLNIEKS

Nedēļas nogalē paredzamas darīšanas ar radiniekiem, iespējams, kādam no viņiem vajadzēs padomu vai praktisku palīdzību. Nav piemērots laiks sarunām ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Ja kas tāds plānots, tad rūpīgi jāsagatavojas. Nākamā nedēļa ļoti aktīva – jāplāno darbi, jāraksta biznesa projekti.

MEŽĀZIS

Iespējams, nebūsi apmierināts ar norisēm profesionālajā jomā. Varbūt kaut kas ar steigu jāmaina, jāmeklē izdevīgāki varianti, jāpaplašina spēles laukums. Ģimenes pienākumiem atliks mazāk laika, un, iespējams, nāksies strādāt arī brīvdienās. Mājiniekiem tas var nepatikt, atrodi laiku arī viņiem.

ŪDENSVĪRS

Darbīgs noskaņojums. Var rasties vēlme mājās veikt pārkārtojumus, iegādāties jaunu sadzīves tehniku vai ko citu supermodernu. Rūpīgi izpēti piedāvājumu un cenas. Jaunajā darba nedēļā enerģija un entuziasms, ieplāno svarīgus pasākumus, tikai raugies uz izdevīgumu.

ZIVIS

Nemierīgs periods dažādās dzīves jomās, tāpēc domā vairāk par sevi, līdzsvaru un atpūtu. Brīvajā laikā vēlams pievērsties tādām nodarbēm, kas dod dvēseles mieru. Tās var būt meditācijas vai garākas pastaigas dabā. Svarīgās lietās sajutīsi ģimenes un draugu atbalstu.

​​​​​​​

9.09.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay