Senatnē, lai uzzinātu nākotni, cilvēki horoskopus nelasīja un astrologi tos arī nerakstīja. Viņi vienkārši vērīgi skatījās debesīs un pietiekami precīzi paredzēja gaidāmos notikumus.

Lai pareģotu nākotni pēc dabā notiekošajiem procesiem, jābūt ne tikai ļoti vērīgam, bet arī zinošam. Taču gūt zināmu ieskatu par to, kas mūs varētu gaidīt nākamajā gadā, var pēc 1. janvāra laika apstākļiem.

Saullēkts parādīs to, kā gads iesāksies. Dienas vidus simbolu valodā pastāstīs par gada laikā iespējamiem panākumiem, bet saulrietā būs redzami gada rezultāti. Savukārt pusnakts atklās dvēseles stāvokli un pastāstīs, kas priecēs un kas satrauks.

Tas, ko jaunā gada pirmajā dienā ieraudzīsiet caur stiklu (logu, glāzi, televizorā u.t.t.), būs tas, kas jaunajā gadā atradīsies līdzās. Viss, kas būs ap jums, simbolizēs turpmākās dzīves notikumus. Ja jaunā gada pirmā diena tiek pavadīta mājas sienās, tas nozīmē, ka nekas jauns dzīvē nav gaidāms – nākamais gads būs vienīgi iepriekšējā gada atkārtojums un turpinājums.

Ja 1. janvāris būs saulains un bez mākoņiem, tas nozīmē, ka augstākie spēki pievērsuši jums savu uzmanību un ņēmuši savā aizbildniecībā. Visu gadu būsiet spēkpilni un enerģiski, būs daudz prieka un tiks piešķirta iespēja mainīt dzīvi uz labāku. Iespējama karjera un veiksme darbā, jo lielākā daļa iespēju tiks koncentrētas tieši profesionālajā jomā.

Ja gada pirmā diena būs saulaina, bet nedaudz mākoņaina bez nokrišņiem – gads būs veiksmīgs personiskajā dzīvē. Taču būs cilvēks laimīgs vai nē, protams, atkarīgs no viņa paša. Augstākie dabas spēki dod katram šo iespēju – atrast pašam savu laimi.

Drūma un apmākusies diena bez stipra vēja un sniega ir slikta zīme. Tā vēsta par to, ka “dievi ir novērsušies”. Paļauties nākamajā gadā tikai uz veiksmi – velti. Lai sasniegtu vēlamos rezultātus gan darbā, gan personīgajā dzīvē, nāksies apdomāt katru vārdu, katru soli un katru rīcību. Gaidāmas vienmuļas un monotonas dienas. Taču centieties negarlaikoties, izklaidējiet paši sevi, negaidot, lai to izdara kāds cits.

Uzskata, ka lietus Jaungadā sola bagātību tajā teritorijā, kurā nolijis. Tāpat ticējumi vēsta – ja nākas dabūt lietu, gaidāma nauda, bet, ja uz lietu tikai noskatās – ieguvums būs kaut kur līdzās. Jebkurā gadījumā jaunajā gadā nāksies daudz strādāt, un tas jāņem vērā, lai pareizi sadalītu spēkus. Gaidāmas arī daudzas satraukuma pilnas dienas un naktis, taču rezultāts pārdzīvoto pilnībā attaisnos.

Ja snigs sniegs, veiksme lielākoties būs atkarīga no prasmes pareizi izplānot dzīvi. Viss, kas tiks ieplānots gada pirmajā dienā, laika gaitā īstenosies. Tāpēc nekādā gadījumā nevajag domāt par nepatīkamām lietām. Un vēl: veiksme būs tur, kur savu pielietojumu atradīs jūsu prāts. Gadījumā, ja 1. janvārī ir slapjdraņķis, proti, vienlaikus gan līst, gan snieg, tas nozīmē, ka dzīvē ielaužas maģija. Liktenis lēmis, ka pašam jātiek skaidrībā ar sevi un, apkopojot savus spēkus un spējas, kā arī izmantojot dzīves situācijas, jāizcīna gan laime, gan veiksme. Ja maģiskās spējas nav attīstītas un turpina snaust, gads var izrādīties nelabvēlīgs gan pašam, gan tuviniekiem.

Ja, tuvojoties gadumijai, laiks kļūst krasi siltāks, tā ir pazīme, ka gads cilvēku domas un centienus apvienos. Bet, ja uznāks spējš sals, tas nozīmē, ka pasaulē dominēs noārdošas enerģijas.

Ja laimējas gada pirmajā dienā ieraudzīt krītošu zvaigzni – tā ir augstāko spēku dota zīme.

Negaiss un pērkons gadumijā mūsu platuma grādos ir ārkārtīgi reta parādība, bet, ja tomēr tā notiek, šis negaiss atnes attīrošu enerģiju un dod cilvēkiem papildu spēkus. Tiem, kuri jauno gadu sagaida laukā un turklāt negaisā, veiksies visās lietās, jo par viņu aizbildni būs kļuvusi Fortūna.

Vētra un putenis nojauc visu savā ceļā, aizslauka visas pēdas un pakļauj cilvēkus savai varai. Arī gads, ja tas iesākas ar puteni, liks cilvēkam pakļauties apstākļiem.

 

30.12.2021. / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay