Otrdien, 16.janvāra vakarā, teātra namā Jūras vārti ar jubilejas koncertprogrammu viesosies atraktīvā grupa Big Al & The Jokers, informē Kurzemes filharmonija.

Grupā ir deviņi atraktīvi mūziķi. Tā ir viena no retajām Latvijas grupām, kas uzstājas tik lielā sastāvā ar pilnu pūtēju sekciju, padarot iespējamas sarežģītas labāko jive, swing, rhythm’n’blues, rock’n’roll skaņdarbu interpretācijas.

Koncertos tiek plānota grupas ilggadējo draugu, Latvijā populāro izpildītāju Ievas Kerēvicas, Aijas Vītoliņas un Daumanta Kalniņa dalība. Mūziķi publiku priecēs ar oriģināliem muzikāliem risinājumiem, kas radīti speciāli šai programmai. Skatītājus gaida “dzīvs”, augsti profesionāls un dzīvespriecīgs muzikāls priekšnesums, kurā grupas mūziķi priecēs publiku neatkarīgi no tās vecuma, gaumes un noskaņojuma!

Atšķirībā no iepriekšējām programmām šoreiz grupa izmantos ne tikai visu savu muzikālā izpildījuma potenciālu, bet iejutīsies arī koncerta vadītāju lomā stāstot interesantus vēsturiskus faktus, kuriozus atgadījumus skaņdarbu radīšanā, pieminot šī žanra klasiķus Luisu Ārmstrongu, Luisu Primu, Džeriju Lī Lūisu un citu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA