BK “Ventspils” noslēdzis divu gadu līgumu ar rezultatīvi spēlējošo Jāni Kaufmani

520

BK Ventspils komanda noslēgusi divu gadu līgumu ar pērn ļoti rezultatīvu sezonu aizvadījušo Valmiera Glass/ViA spēlētāju Jāni Kaufmani, trešdien paziņoja klubs. 

30 gadus vecais basketbolists ir ilggadējs Valmieras basketbola klubu pārstāvis, kurš 2016.gadā palīdzēja komandai izcīnīt vēsturisko Latvijas čempionu titulu. Starp citu, toreiz Valmieras klubu vadīja Roberts Štelmahers, kurš bija pie Ventspils komandas stūres pēdējo divu sezonu laikā.

Kaufmanis ir pārstāvējis visa vecuma jauniešu basketbola izlases, bet 2007. gadā  bija viens no Latvijas U-18 izlases spēlētājiem, kuri ieguva Eiropas čempionāta bronzas medaļu. Kaufmanis aizvadījis arī divas spēles Latvijas nacionālās izlases sastāvā, lai gan tas notika jau pirms deviņiem gadiem. Savulaik vienu sezonu pavadījis arī Spānijā.

“Jau pagājušajā sezonā bija situācija, kurā mēs vēlējāmies viņu piesaistīt komandai, tomēr tas neizdevās. Ceram, ka Jānis, BK Ventspils sastāvā, spēs uzņemties viņa pieredzei un meistarībai atbilstošo līdera lomu, kas ļaus ierakstīt gan paša Jāņa sportista karjeras,  gan kluba vēstures grāmatā pāris jaunu, spilgtu lapaspušu,” komentēja kluba ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics.

Pagājušajā sezonā Latvijas – Igaunijas čempionātā vidēji spēlē Kaufmanis guva 20 punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles.

Šobrīd spēkā esoši līgumi nākamai sezonai BK Ventspils rindās ir Mārcim Vītolam, Artūram Grīnbergam, Kristapam Ķilpam, Dāvidam Vīksnem, Jānim Bērziņam, Ronaldam Zaķim, Vladam Mikuļskim un Denisam Vikentjevam.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils