BK Ventspils sestdien izcīnīja kārtējo uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta spēlē. Parādot cīnītāju raksturu, ventspilniekiem izdevās salauzt sīvo Barons kvartāls pretestību un uzvarēt pagarinājumā ar 100:91.

Visu spēles gaitu pārmaiņus neliels pārsvars piederēja te vienai, te otrai komandai, lai gan daudz biežāk vadībā bija mājinieki.

Visi galvenie notikumi risinājās pēdējā ceturtdaļā. Mājiniekiem ceturkšņa sākumā izdevās panākt piecu punktu pārsvaru, bet nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām būt vadībā arī ar astoņiem punktiem (79:71). Taču tad spoži nospēlēja Jakovičs, kurš guva divus trejačus pēc kārtas un realizēja abus soda metienus, panākot neizšķirtu 81:81. Pēc tam viņa rēķinā arī precīzs divpunktu metiens un vēl divi soda metieni, panākot jau 84:82 par labu ventspilniekiem. Mājinieki arī realizēja abus soda metienus.

Pusotru minūti pirms beigām Gražulis bija precīzs metienā no spēles. Saspringtā gaisotnē aizritēja pēdējā pusotra minūte. Mājinieki divreiz aizmeta garām trejaci, ventspilnieki – reizi (Jakovičs). Trīs sekundes pirms finālsvilpes Jogela iemeta divpunktu metienu, paglābjot mājiniekus no zaudējuma – 86:86.

Pagarinājumā ventspilnieki neatstāja Barons kvartāls nekādu cerību, uzvarot periodu pārliecinoši ar 15:4 un visā spēlē – ar 100:91.

Jakovičs ar gūtajiem 19 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs ventspilnieku rindās, pa 16 punktiem sakrāja Gražulis un Zeļonis.

Autors: Ventspilnieks.lv