Ceturto uzvaru līdzšinējās četrās spēlēs Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta jaunajā sezonā svinējuši BK Ventspils, kas savā šoreiz ar 85:70 pieveica Jūrmala/Fēnikss vienību.

Ventspilniekiem jau pēc pāris dienām jāuzsāk jaunā sezona FIBA Čempionu līgā, kamēr jūrmalnieki kopā trenējušies vien trīs nedēļas. Tomēr pirmais puslaiks ritēja punkts punktā un vadība no rokas rokā pārgāja 11 reizes. Pēc lielā pārtraukuma vicečempioni gan salika visus akcentus, jau trešajā ceturtdaļā nodrošinot uzvaru, taču pēdējā ceturtdaļā jūrmalnieki samazināja punktu starpību gandrīz uz pusi. Tiesa, mājinieku pārsvars gan netika apdraudēts.

Ventspilnieku rindās labākais ar gūtajiem 17 punktiem bija Ingus Jakovičs, bet 15 punktus guva un astoņas bumbas zem grožiem izcīnīja Bleiks Hamiltons.

Trešdien BK Ventspils savā laukumā uzņems pagājušās sezonas FIBA Čempionu līgas uzvarētājus Iberostar no Spānijas, bet LBL čempionātā nākamā spēle būs 14.oktobrī, kad savā laukumā uzņems Jēkabpils klubu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA