FK Ventspils sezonas atklāšanā nospēlē neizšķirti ar Riga

1247

FK Ventspils futbolisti sestdien ar neizšķirtu iesāka Latvijas futbola virslīgas jauno sezonu, savā laukumā cīnoties neizšķirti 1:1 ar virslīgas jaunpienācējiem Riga.

Saulainajā pēcpusdienā mazajā laukumā bija pilnas tribīnes ar skatītājiem. Klubs bija parūpējies, lai vēsajā dienā sasildītu sanākušos skatītājus. Pirmkārt, ieeja uz spēli bija bez maksas. Otrkārt, ikviens atnākušais varēja sildīties ar bezmaksas tēju vai kafiju, kā arī cienāties ar pīrāgiem un smalkmaizītēm.

Spēli ventspilnieki iesāka samērā gausi, turklāt īsti nevedās spēle tieši laukuma vidusdaļā. Bieži vien bumba tika zaudētā, daudz aktīvāk spēlēja rīdzinieki, kuri izveidoja vairākas bīstamas situācijas pie mājinieku vārtiem. Ventspilniekiem arī bija pāris iespējas – divas reizes lieliskas iespējas gūt vārtus bija Jurijam Žigajevam, taču mazliet tomēr pietrūka.

Rezultāts tika atklāts otrā puslaika pašā sākumā. Pēc teicamas Roberta Savaļnieka piespēles vārtus guva japāņu uzbrucējs Josuke Saito. Jau drīz pēc tam mājinieki, kuri sāka spēlēt daudz agresīvāk un izteiktu uzbrukuma futbolu, panāca savu. Spēles 57.minūtē pēc centrējuma lielisks sitiens padevās Eduardam Tīdenbergam un – 1:1.

Spēles turpinājumā arvien vairāk izpaudās ventspilnieku pārsvars, kuri ļoti daudz uzbruka un izveidojas vairākas teicamas vārtu gūšanas iespējas. Divas izcilas vārtu gūšanas iespējas bija albāņu leģionāram Nduem Mujeci. Vispirms pēc sitiema burzmā vārtu priekšā Mujeci bija veiklākais, taču viņa sitiens ar galvu trāpīja pa vārtu pārlikni. Vēlāk sekoja spēcīgs sitiens no vidējas distances, aču bumba lidoja gar pašu vārtu stabu. Lai kā ventspilnieki centās, tomēr gūt vēl vienus vārtus nespēja.

Nākamo spēli FK Ventspils aizvadīs 20.martā, kad savā laukumā uzņems pašreizējo čempionvienību FK Liepāja. Liepājnieki dienu iepriekš savā laukumā negaidīti ar 1:2 piekāpās Jūrmalas Spartaks.