FK “Ventspils” savā laukumā nenosargā pārsvaru pār Jūrmalas “Spartaks”

483

Kārtējo spēli Latvijas futbola virslīgas čempionātā aizvadījis FK Ventspils klubs, kas šoreiz savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Jūrmalas Spartaks.

Ventspilnieki nonāca zaudētājos jau spēles 13.minūtē, kad neveiksmīgu izgājienu no vārtiem veica mājinieku vārtsargs Ivans Baturins. Viņu jūrmalnieku leģionārs Čikezijs Mirakls Nvaoriss veikli apspēlēja vārtsargu un ieraidīja bumbu vārtos.

Mājinieki metās atspēlēties un bija tuvu tam jau drīz pēc zaudētiem vārtiem, pat divreiz, tomēr nācās pagaidīt nedaudz ilgāk. Spēles 29.minūtē situācijā pie viesu vārtiem ventspilnieki trīs reizes trieca bumbu pa vārtu stabiem, līdz ar trešo piegājienu komandas jaunieguvums Danīls Ulimbaševs ieraidīja bumbu vārtos. Vēl pēc divām minūtēm Tosins Aijeguns izrāvās vienatnē pret bijušo ventspilnieku vārtsargu Vitāliju Meļņičenko un izvirzīja vadībā jau FK Ventspils – 2:1.

Ar šādu rezultātu noslēdzās arī pirmais puslaiks, bet pēc pārtraukuma viesiem bija iespēja tikt pie 11 m soda sitiena, ko realizēja Gabriels Kārpenters. Spēles atlikušajā laikā rezultāts vairāk nemainījās un spēle tā arī noslēdzās 2:2.

Jāatzīmē, ka abas komandas spēli beidza skaitliskajā mazākumā. Vispirms 68.minūtē noraidījumu saņēma ventspilnieku pārstāvis Abduls Gafars Mamahs, kurš saņēma otro dzelteno kartīti, bet 74.minūtē tāds pats liktenis bija Berijam Eli.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils