FK “Ventspils” sola atbildes mačā Portugālē izrādīt sīvu pretestību

483

FK Ventspils trešdienas vakarā Portugālē aizvadīs atbildes maču UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā, kurā tiksies ar šīs valsts piekto spēcīgāko klubu Vitoria.

Abu komandu pirmajā spēlē pagājušās nedēļas ceturtdienā Rīgā ventspilniekiem bija vairākas izcilas vārtu gūšanas iespējas, taču neviena no tām netika izmantota. Visā spēlē zaudēts ar 0:3 un līdz ar to faktiski arī cerības uz iekļūšanu izšķirošajā jeb play-off kārtā.

Tomēr ventspilnieki sola nepadoties un atbildes mačā Portugālē cer izrādīt vēl sīvāku pretestību un gūt arī vārtus. Atspēlēt 0:3, turklāt izbraukumā un pret vienu no Eiropas futbola grandu valstu čempionāta dalībnieci ir maz ticama, taču brīnumi mēdz notikt. “Protams, būs smagi, tur pat nav par ko šaubīties. Tomēr ticēt futbola brīnumiem vajag līdz galam. Tikai pateicoties ticībai, un vēl arī kaujinieciskajam noskaņojumam un vispārākajai pašatdevei brīnumi futbolā gadās,” tā arī norāda pats klubs.

“FK Ventspils šajos futbola svētkos (spēli apmeklēs vismaz 10 000 skatītāju) negrib tajos būt vienkāršs vērotājs no malas. Jā, mēs esam reālisti, mēs brīnišķīgi saprotam visu uzdevuma sarežģītību, mēs teicami zinām, kāda starpība ir klubiem no čempionātiem augstākajās līgās Latvijā un Portugālē, bet pie visa tā mēs nedomājam padoties. Mēs priecājamies būt šeit, priecājamies tikties ar pretinieku no futbola lielvalsts, priecājamies spēlēt tādā brīnišķīgā stadionā. Spēlēt un sisties par rezultātu. Bet kāds tas iznākumā būs – to paredzēt nav iespējams. Bet svarīgi ticēt, ka futbolā iespējams viss!” – tā kluba galvenais treneris Igors Kļosovs.

Spēles sākums plkst.19 pēc Latvijas laika.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils