Iedegs Enerģijas lāpu Latvijas olimpiešu atbalstam

1248

Svētdien, 12. jūnijā, Elektrum sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju turpinās maija beigās aizsākto sporta un izklaides pasākumu sēriju Enerģiju olimpiešiem, kuras mērķis ir aicināt Latvijas iedzīvotājus atbalstīt un uzlādēt uz Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm braucošos sportistus. Šonedēļ Enerģijas lāpas uzlāde tiks nodota Ventspils iedzīvotāju rokās, savukārt jau nākamajās nedēļas nogalēs sportiskās izklaides aktivitātes turpināsies trīs citās Latvijas pilsētās.

Ventspils pasākuma ietvaros plašajā Olimpiskā centra teritorijā ikvienam apmeklētājam jau no plkst.11.30 būs iespēja jautri un aktīvi pavadīt svētdienas pēcpusdienu svaigā gaisā kopā ar ģimeni un draugiem. Lai nodotu savu enerģiju mūsu sportistiem, klātesošie varēs piedalīties 10 dažādas sarežģītības enerģijas vākšanas disciplīnās, šaujot ar loku, turoties mežonīga buļļa mugurā, griežot ap vidukli riņķi, lecot ar lecamauklu, sitot veseri, ceļot svara bumbas, pievelkoties, demonstrējot skaļāko uzvaras saucienu un veicot citas aizraujošas aktivitātes, kas palīdzēs visiem kopā uzlādēt simbolisko Enerģijas lāpu.

Dienas gaitā ar savu klātbūtni un svinīgo uzrunu ventspilniekus sveiks pasākuma īpašie viesi – Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs, kā arī LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un goda prezidents Vilnis Baltiņš. Apmeklētājiem būs lieliska iespēja klātienē satikt arī vietējos sportistus – bobsleja izlases galveno treneri Sandi Prūsi un Latvijas Bobsleja izlases dalībniekus, vieglatlētikas treneri Māri Grīvu un viņa audzēknes un meitas – tāllēcējas Laumu un Māru Grīvas un šķēpmetēju Gundegu Grīvu, soļotāju un Latvijas Olimpiskās komandas dalībnieku Arni Rumbenieku, šķēpmetējus Rolandu Štrobinderu un Sintu Ozoliņu.

Dienas gaitā neizpaliks arī virkne citas aizraujošas aktivitātes – ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi, fotografēšanās prieki, Asics pēdu tests piemērotāko sporta apavu noteikšanai, Elektrum energoefektivitātes padomi, kā arī vienojošais enerģijas žesta foto mirklis pasākuma kulminācijā. Papildus tam apmeklētāji tiks aicināti nodot īpašus video sveicienus Latvijas olimpiešiem, kas pēcāk tiks izvietoti mājaslapā www.energijuolimpiesiem.lv.