Autors: Ventspilnieks.lv

Jaunajā pludmales volejbola stadionā Zilā karoga pludmalē šobrīd ir pabeigti visi būvniecības darbi. Atlikuši vien pēdējie nelielie labiekārtošanas darbi, kurus varēs veikt tikai līdz ar siltu laika apstākļu atnākšanu, piemēram, apstādījumu veidošana. Stadiona atklāšana notiks 27.maijā.

Pieci pludmales volejbola laukumi būs pilnvērtīgi aprīkoti sacensību un treniņu norisei. Līdz ar sezonas sākumu pludmales volejbola stadionā būs gan pārģērbšanās kabīnes, gan neliela konteinertipa noliktava un treneru telpa, kā arī dušas un laukumu apgaismojums. Pie volejbola laukumiem atradīsies pārvietojamas skatītāju tribīnes ar 48 sēdvietām, bet nepieciešamības gadījumā pludmales volejbola stadions varēs pārtapt arī par starptautisku sacensību norises vietu ar vienu centrālo volejbola laukumu un trīs papildus laukumiem un skatītāju tribīnēm līdz pat 1000 skatītājiem.

Stadiona nodošana ekspluatācijā notiks pavasarī, bet tā atklāšana notiks 27.maijā, kad stadionā notiks latvijas pludmales volejbola čempionāta pirmā posma sacensības. Olimpiskā centra Ventspils valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis sarunā ar portālu Ventspilnieks.lv pauda cerību, ka izdosies redzēt Ventspilī teju visus labākos pašmāju duetus, tajā skaitā pasaules vienu no labākajiem pāriem Aleksandru Sampoilovu un Jāni Šmēdiņu. Pašlaik norit pārrunas.

Stadionā trenēsies gan pērn dibinātā pludmales volejbola kluba Bloks audzēkņi, ap 50 dažāda vecuma bērni un jaunieši, kā arī ikviens interesents, kurš vēlēsies spēlēt pludmales volejbolu.

Pludmales volejbola stadiona ierīkošanas kopējās izmaksas ir 206 000 eiro, no tā aptuveni 46 000 eiro ieguldīti aprīkojumā, bet celtniecībā – 160 000 eiro. Šo projektu pilnībā finansē no valsts budžeta.