Štelmahers atvainojas faniem: Man ir kauns par savu darbu…

1030

BK Ventspils galvenais treneris Roberts Štelmahers pauž kaunu par savu darbu vakar notikušajā FIBA Eiropas kausa spēlē, kurā viņa vadītā komanda parādīja ļoti blāvu sniegumu un kapitulēja Dānijas klubam Bakken Bears ar 20 punktu starpību, saglabājot tikai ļoti niecīgas izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā.

“Gribu atvainoties visiem skatītājiem, kuri atnāca uz spēli, vai skatījās maču televīzijā, cerot uz komandas uzvaru. Nav nekāda attaisnojuma. Man ir kauns par savu darbu un man ir kauns par spēlētāju spēli šajā spēlē,” sacīja Štelmahers.

“Zaudējām cīņā par bumbām un agresivitātē. Zinājām, ka būs jātiekas pret labu komandu. Mēs zinājām, ka pretinieki ir ļoti agresīvi, ko viņi ir parādījuši jau iepriekš, uzvarot vairākas VTB Vienotās līgas komandas. Tomēr, man ir kauns. Nākot uz šo preses konferenci, pat nezināju, ko teikt,” teica Štelmahers. “Runājām, ka jābūt stipriem, jo pretinieki izdarīs spiedienu. Taču ļāvām sevi izģērbt, kā grib. Stāvot no malas bija kauns skatīties, kā mums lec uz galvas, paņem visas bumbas un iemet no groza apakšas un sprauž iekšā, bet mēs to nevaram izdarīt pretī, lai arī mums bija labi momenti. Mēs, maigi izsakoties, nebijām tik spējīgi.”

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA